Ostatní venkovní

Informace

Novinky

Lano pružné provaz na skákání 300cm skákací guma 6 barev Zobrazit větší

Lano pružné provaz na skákání 300cm skákací guma 6 barev

DS78230359

Nový produkt

Připravte se na skákání! Opět se vrací do módy tato nostalgická dětská hra se skákací gumou. Nyní v novém designu, v šesti jasných perleťových barvách, na kartě. Skákací guma je populární skákací hra, kterou děti milují již po celé generace. Dá se hrát v podstatě kdekoliv – na hřišti, na chodníku, doma nebo třeba na výletě. Ke hraní musí být alespoň tři hráči. Dva z nich si stoupnou proti sobě a vezmou gumu, kterou svážou na koncích tak, aby utvořila velký kruh. Postaví se dovnitř kruhu a roznoží, čímž vytvoří obdélník. Třetí hráč, popřípadě všichni ostatní hráči, musí skákat dovnitř a ven z obdélníku podle figur, jež jsou vyobrazeny v návodu. Pro zpestření hry si však hráči mohou vytvořit i své vlastní figury. Pokud se však hráč při skákání do gumy zamotá nebo na ni šlápne, vymění si místo s jedním z hráčů, který držel gumu. Hra Guma přinese dětem spoustu zábavy a aktivního pohybu. Rozměry balení (š v h): 12,5 x 18,5 x 2,5cm Délka skákací gumy: 3m Materiál: guma, textil Barevné varianty: žlutá, růžová, fialová, modrá, zelená, červená Cena je uvedena za 1 kus hračky Hračka je vhodná pro děti od 3 let Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

Více informací

Skladem

64 Kč s DPH

Více informací

Připravte se na skákání! Opět se vrací do módy tato nostalgická dětská hra se skákací gumou. Nyní v novém designu, v šesti jasných perleťových barvách, na kartě.

Skákací guma je populární skákací hra, kterou děti milují již po celé generace. Dá se hrát v podstatě kdekoliv – na hřišti, na chodníku, doma nebo třeba na výletě. Ke hraní musí být alespoň tři hráči. Dva z nich si stoupnou proti sobě a vezmou gumu, kterou svážou na koncích tak, aby utvořila velký kruh. Postaví se dovnitř kruhu a roznoží, čímž vytvoří obdélník. Třetí hráč, popřípadě všichni ostatní hráči, musí skákat dovnitř a ven z obdélníku podle figur, jež jsou vyobrazeny v návodu. Pro zpestření hry si však hráči mohou vytvořit i své vlastní figury. Pokud se však hráč při skákání do gumy zamotá nebo na ni šlápne, vymění si místo s jedním z hráčů, který držel gumu. Hra Guma přinese dětem spoustu zábavy a aktivního pohybu.

Rozměry balení (š v h): 12,5 x 18,5 x 2,5cm
Délka skákací gumy: 3m
Materiál: guma, textil
Barevné varianty: žlutá, růžová, fialová, modrá, zelená, červená

Cena je uvedena za 1 kus hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: