Ostatní venkovní

Informace

Novinky

Nové Branka fotbalová skládací plastová 90cm set s míčkem a pumpičkou v krabici Zobrazit větší

Branka fotbalová skládací plastová 90cm set s míčkem a pumpičkou v krabici

DS80796726

Nový produkt

Zažij mnoho legrace při venkovních radovánkách a pořiď si tuto praktickou sadu! Branka je vhodná i pro vnitřní použití. Lehce sestavitelná branka o velikosti 90cm je vyrobena z PVC. Ideální doplněk pro všechny malé sportovce! Součástí balení je také míček a pumpička. Fotbal (z anglického football, foot=noha, ball=míč), též kopaná, je kolektivní míčová hra, která je nejpopulárnějším kolektivním sportem na světě. Rozměry balení (š v h): 81,5 x 22 x 5,5cm Rozměry dětské hračky (š): 90cm Materiál: plast Obsah balení: branka, balonek, pumpička Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky Hračka je vhodná pro děti od 3 let -dm-

Více informací

Skladem

416 Kč s DPH

Více informací

Zažij mnoho legrace při venkovních radovánkách a pořiď si tuto praktickou sadu! Branka je vhodná i pro vnitřní použití. Lehce sestavitelná branka o velikosti 90cm je vyrobena z PVC. Ideální doplněk pro všechny malé sportovce! Součástí balení je také míček a pumpička.

Fotbal (z anglického football, foot=noha, ball=míč), též kopaná, je kolektivní míčová hra, která je nejpopulárnějším kolektivním sportem na světě.

Rozměry balení (š v h): 81,5 x 22 x 5,5cm
Rozměry dětské hračky (š): 90cm
Materiál: plast
Obsah balení: branka, balonek, pumpička

Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

-dm-

30 dalších produktů ve stejné kategorii: