Ostatní venkovní

Informace

Novinky

WOODY Lano šplhací provaz 200cm se stupátky

DS11996876

Nový produkt

Šplhací provaz pro děti. Lano je opatřeno stupátky, které pomáhají dětem zafixovat svoji polohu při šplhání i houpání se na laně. Na šplhacím laně děti trénují svaly celého těla i rovnováhu. Určeno k venkovnímu použití. Česká značka WOODY - to jsou dřevěné hračky a dřevěné výrobky, zaměřující se na didaktický a motorický rozvoj dítěte, rozvíjení jemné motoriky, kombinatoriky a jednoduchého kreativního a kombinačního myšlení. Klade velký důraz na vysokou kvalitu a bezpečnost. Všechny hračky jsou testovány na nejvyšší mezinárodní standard a většina hraček je zařazena do programu "BEZPEČNÉ HRAČKY - SAFE TOYS". Rozměry balení (š v h): 12 x 40 x 20cm Rozměry lana (d š): 200 x 5cm Materiál: textil, dřevo Max. nosnost: 80kg Hmotnost: 1kg Cena je uvedena za 1 kus hračky Hračka je vhodná pro děti od 3 let

Více informací

Skladem

449 Kč s DPH

Více informací

Šplhací provaz pro děti.

Lano je opatřeno stupátky, které pomáhají dětem zafixovat svoji polohu při šplhání i houpání se na laně. Na šplhacím laně děti trénují svaly celého těla i rovnováhu. Určeno k venkovnímu použití.

Česká značka WOODY - to jsou dřevěné hračky a dřevěné výrobky, zaměřující se na didaktický a motorický rozvoj dítěte, rozvíjení jemné motoriky, kombinatoriky a jednoduchého kreativního a kombinačního myšlení. Klade velký důraz na vysokou kvalitu a bezpečnost. Všechny hračky jsou testovány na nejvyšší mezinárodní standard a většina hraček je zařazena do programu "BEZPEČNÉ HRAČKY - SAFE TOYS".

Rozměry balení (š v h): 12 x 40 x 20cm
Rozměry lana (d š): 200 x 5cm
Materiál: textil, dřevo
Max. nosnost: 80kg
Hmotnost: 1kg

Cena je uvedena za 1 kus hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

30 dalších produktů ve stejné kategorii: