Ostatní ze dřeva

Informace

Novinky

BINO DŘEVO Puzzle na desce auto TORI * DŘEVĚNÉ HRAČKY * Zobrazit větší

BINO DŘEVO Puzzle na desce auto TORI * DŘEVĚNÉ HRAČKY *

DS32836559

Nový produkt

88087 Dětské dřevěné puzzle na desce s motivem autíčka Bino V dnešní době jsou velmi oblíbené především malými dětmi a jejich rodiči dřevěné puzzle. Jsou lehce uchopitelné, hezky barevné a především poučné. Učí děti základním pojmům, zvířátkům, dopravním prostředkům atd. Dřevěné puzzle mohou být i zvukové nebo např. šněrovací, které navíc cvičí u dětí jemnou motoriku a zručnost. Jednoduché dřevěné puzzle s veselým obrázkem červeného autíčka. Obsahuje 12 dílků. Podporuje soustředění a představivost. Na dřevěné desce. Rozměry dětského puzzle(d v h): 20 x 17,5 x 1 cm Vhodné pro děti od 2 let! Cena je uvedena za 1 kus hračky. -mp-

Více informací

Skladem

89 Kč s DPH

Více informací

88087 Dětské dřevěné puzzle na desce s motivem autíčka Bino
V dnešní době jsou velmi oblíbené především malými dětmi a jejich rodiči dřevěné puzzle. Jsou lehce uchopitelné, hezky barevné a především poučné. Učí děti základním pojmům, zvířátkům, dopravním prostředkům atd. Dřevěné puzzle mohou být i zvukové nebo např. šněrovací, které navíc cvičí u dětí jemnou motoriku a zručnost.

Jednoduché dřevěné puzzle s veselým obrázkem červeného autíčka. Obsahuje 12 dílků. Podporuje soustředění a představivost. Na dřevěné desce.

Rozměry dětského puzzle(d v h): 20 x 17,5 x 1 cm

Vhodné pro děti od 2 let!
Cena je uvedena za 1 kus hračky.

-mp-


30 dalších produktů ve stejné kategorii: