Ostatní ze dřeva

Informace

Novinky

WALACHIA Stáj 33W30 dřevěná stavebnice

DS51244763

Nový produkt

Walachia Stáj: Ve stavebnicích WALACHIA? naleznete vše potřebné k sestavení. Jsou zde uloženy dřevěné hranolky o průřezu 9x9mm daných délek ke stavbě roubených stěn, díly na štíty a střechy, kartonové výseky oken a dveří i papírové potisky, plochy štítů, střech, stříšek, dveří, oken a dlažeb, folie oken a brusný papír na opracování dřevěných dílů (kvalita ploch však opracování potřebuje minimálně). - Součástí stavebnice je podrobný schematický montážní plán, ale také malé kapitoly z historie lidové architektury a znalostí oboru stavebnictví. - Jednotlivé stavby se slepují lepidlem na dřevo a papír (není obsahem). Materiál: Dřevo Počet dílů: 154 Délka (cm): 39 Šířka (cm): 25 Výška (cm): 28 Hračka je vhodná pro děti od 8 let. Cena je uvedena za 1 balení hračky.

Více informací

Skladem

669 Kč s DPH

Více informací

Walachia Stáj: Ve stavebnicích WALACHIA? naleznete vše potřebné k sestavení. Jsou zde uloženy dřevěné hranolky o průřezu 9x9mm daných délek ke stavbě roubených stěn, díly na štíty a střechy, kartonové výseky oken a dveří i papírové potisky, plochy štítů, střech, stříšek, dveří, oken a dlažeb, folie oken a brusný papír na opracování dřevěných dílů (kvalita ploch však opracování potřebuje minimálně).
- Součástí stavebnice je podrobný schematický montážní plán, ale také malé kapitoly z historie lidové architektury a znalostí oboru stavebnictví.
- Jednotlivé stavby se slepují lepidlem na dřevo a papír (není obsahem).

Materiál: Dřevo
Počet dílů: 154
Délka (cm): 39
Šířka (cm): 25
Výška (cm): 28

Hračka je vhodná pro děti od 8 let.

Cena je uvedena za 1 balení hračky.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: