Panenky a jejich doplňky

Informace

Novinky

MATTEL BRB Dreamtopia Panenka Barbie blondýnka víla létající set s náhradními křídly

DS31049777

Nový produkt

Každá malá holčička touží mít svojí panenku Barbie, pokud váháte, kterou z nepřeberného množství typů této ikonické hračky vybrat, pak je tu pro vás Létající víla s křídly v krásném pestrobarevném oblečku. Panenka je z kouzelné a snové série Barbie a Chelsea a má skutečná odepínací a funkční křídla. 32,5cm vysoká blondýnka Barbie Létající víla je správnou volbou mezi ostatními - vaše maličká se s ní snadno ponoří do světa své fantazie a snů a stráví tak spolu mnoho hodin her a krásných dobrodružství. Barbie je světově nejznámější a nejprodávanější panenka. Tuto populární panenku vyrábí společnost Mattel. Většina panenek Barbie a jejich příslušenství je vyráběna v poměru přibližně 1:6. Vynálezkyní panenky Barbie byla paní Ruth Handlerová. Vytvořila jí pro svou dceru Barbarru, po které panenku také pojmenovala. Barbie má romantický vztah se svým přítelem Kenem (Ken Carson), který se po jejím boku poprvé objevil již v roce 1961 v televizní reklamě. Rozměry balení (š v h): 23 x 32,5 x 6cm Materiál: plast, textil Obsah balení: panenka, náhradní křídla 2ks Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky Hračka je vhodná pro děti od 3 let

Více informací

Skladem

599 Kč s DPH

Více informací

Každá malá holčička touží mít svojí panenku Barbie, pokud váháte, kterou z nepřeberného množství typů této ikonické hračky vybrat, pak je tu pro vás Létající víla s křídly v krásném pestrobarevném oblečku. Panenka je z kouzelné a snové série Barbie a Chelsea a má skutečná odepínací a funkční křídla. 32,5cm vysoká blondýnka Barbie Létající víla je správnou volbou mezi ostatními - vaše maličká se s ní snadno ponoří do světa své fantazie a snů a stráví tak spolu mnoho hodin her a krásných dobrodružství.

Barbie je světově nejznámější a nejprodávanější panenka. Tuto populární panenku vyrábí společnost Mattel. Většina panenek Barbie a jejich příslušenství je vyráběna v poměru přibližně 1:6. Vynálezkyní panenky Barbie byla paní Ruth Handlerová. Vytvořila jí pro svou dceru Barbarru, po které panenku také pojmenovala. Barbie má romantický vztah se svým přítelem Kenem (Ken Carson), který se po jejím boku poprvé objevil již v roce 1961 v televizní reklamě.

Rozměry balení (š v h): 23 x 32,5 x 6cm
Materiál: plast, textil
Obsah balení: panenka, náhradní křídla 2ks

Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

30 dalších produktů ve stejné kategorii: