Panenky a jejich doplňky

Informace

Novinky

MATTEL Enchantimals vyhlídková loď do džungle herní set s panenkou

DS87421668

Nový produkt

Všichni na palubu! Nastup na palubu této pestrobarevné vyhlídkové lodi a vydej se vstříc novým dosud nepoznaným dobrodružstvím! Loď je plná parádních vychytávek, které zdobí tropické motivy. Prozkoumej přístřešek v koruně stromu, posviť si na cestu svítilnou, podívej se do dáli pomocí dalekohledu, užij si spoustu zábavy s plovacími hračkami pro dva a mnoho dalšího! Na lodi ti budou dělat společnost panenka Merit Opičková a opička Compass, které si vzaly na plavbu ladící safari kloboučky a veselé batůžky. Obě dvě se již nemohou dočkat, až se společně vydáte na dlouhou plavbu a objevíte dosud nepoznaná místa. Malé holčičky si zamilují vymýšlení svých vlastních dobrodružných příběhů s rozkošnými bytůstkami Enchantimals™! Rozměry balení (š v h): 33 x 25,5 x 11,5cm Výška panenky: 15cm Materiál: plast Obsah balení: loď, panenka, opička, doplňky Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky Hračka je vhodná pro děti od 4 let

Více informací

Skladem

599 Kč s DPH

Více informací

Všichni na palubu! Nastup na palubu této pestrobarevné vyhlídkové lodi a vydej se vstříc novým dosud nepoznaným dobrodružstvím!

Loď je plná parádních vychytávek, které zdobí tropické motivy. Prozkoumej přístřešek v koruně stromu, posviť si na cestu svítilnou, podívej se do dáli pomocí dalekohledu, užij si spoustu zábavy s plovacími hračkami pro dva a mnoho dalšího! Na lodi ti budou dělat společnost panenka Merit Opičková a opička Compass, které si vzaly na plavbu ladící safari kloboučky a veselé batůžky. Obě dvě se již nemohou dočkat, až se společně vydáte na dlouhou plavbu a objevíte dosud nepoznaná místa. Malé holčičky si zamilují vymýšlení svých vlastních dobrodružných příběhů s rozkošnými bytůstkami Enchantimals™!

Rozměry balení (š v h): 33 x 25,5 x 11,5cm
Výška panenky: 15cm
Materiál: plast
Obsah balení: loď, panenka, opička, doplňky

Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od 4 let

30 dalších produktů ve stejné kategorii: