Panenky a jejich doplňky

Informace

Novinky

Nové Panenka v oblečku 30cm set miminko s dudlíkem různé druhy na baterie Zvuk Zobrazit větší

Panenka v oblečku 30cm set miminko s dudlíkem různé druhy na baterie Zvuk

DS34992551

Nový produkt

Tato roztomilá panenka ve čtyřech variantách provedení, bude překvapením pro všechny malé maminky! Miminko vydává 12 zvuků, můžeš mu sundat šatičky a nechybí ani dudlík. Starej se o něj jako o opravdové miminko! Hračka se zvukem, na baterie. Panenky zaručeně potěší naprostou většinu malých holčiček. Kterou holčičku by nebavila hra s panenkami? Převlékání, sehrávání scének nebo aranžování domečku pro panenky je přeci zábava! Panenka je dárek, který udělá radost každé malé slečně, princezně nebo mamince. Panenky se vyrábějí v různých variantách (Barbie, princezny, víly, miminka, panenky s nejrůznějšími funkcemi atd.) Pro nejmenší děti jsou vhodné látkové panenky nebo panenky s látkovým tělíčkem a plastovou hlavičkou a končetinami. Rozměry balení (š v h): 19 x 34 x 9,5cm Rozměry dětské hračky (v): 30cm Materiál: plast, textil Baterie: 3x AG13 (neuvedeno) Varianty provedení (obleček): modrá, červená, světle / tmavě růžová Obsah balení: panenka, dudlík Vhodné baterie můžete k výrobku dokoupit na našem e-shopu. Cena je uvedena za 1 balení hračky Hračka je vhodná pro děti od 18 měsíců Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

Více informací

Skladem

398 Kč s DPH

Více informací

Tato roztomilá panenka ve čtyřech variantách provedení, bude překvapením pro všechny malé maminky! Miminko vydává 12 zvuků, můžeš mu sundat šatičky a nechybí ani dudlík. Starej se o něj jako o opravdové miminko! Hračka se zvukem, na baterie.

Panenky zaručeně potěší naprostou většinu malých holčiček. Kterou holčičku by nebavila hra s panenkami? Převlékání, sehrávání scének nebo aranžování domečku pro panenky je přeci zábava! Panenka je dárek, který udělá radost každé malé slečně, princezně nebo mamince. Panenky se vyrábějí v různých variantách (Barbie, princezny, víly, miminka, panenky s nejrůznějšími funkcemi atd.) Pro nejmenší děti jsou vhodné látkové panenky nebo panenky s látkovým tělíčkem a plastovou hlavičkou a končetinami.

Rozměry balení (š v h): 19 x 34 x 9,5cm
Rozměry dětské hračky (v): 30cm
Materiál: plast, textil
Baterie: 3x AG13 (neuvedeno)
Varianty provedení (obleček): modrá, červená, světle / tmavě růžová
Obsah balení: panenka, dudlík
Vhodné baterie můžete k výrobku dokoupit na našem e-shopu.

Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 18 měsíců

Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: