Panenky a jejich doplňky

Informace

Novinky

Panenka miminko mluvící 38cm v oblečku na baterie různé druhy Zvuk

DS39282383

Nový produkt

**** Roztomilé miminko ve veselém slušivém oblečku si na první pohled zamiluje každá malá holčička. Panenka při zmáčknutí bříška vydává zvuky - smích, pláč, mama... Obleček i čepičku lze sundat, takže malá maminka může miminko převlékat. Hračky pro miminka mají krásný vzhled, jsou lehké a navíc fungují jako aktivní hračky - stimulují dítě vizuálně i prostřednictvím hmatu. Panenky zaručeně potěší naprostou většinu malých holčiček. Kterou holčičku by nebavila hra s panenkami? Převlékání, sehrávání scének nebo aranžování domečku pro panenky je přeci zábava! Panenka je dárek, který udělá radost každé malé slečně, princezně nebo mamince. Panenky se vyrábějí v různých variantách (Barbie, princezny, víly, miminka, panenky s nejrůznějšími funkcemi atd.) Pro nejmenší děti jsou vhodné látkové panenky nebo panenky s látkovým tělíčkem a plastovou hlavičkou a končetinami. Varianty: růžový obleček s puntíky fialový obleček s puntíky žlutý obleček s pruhy zelený obleček s pruhy modrý obkeček s pruhy Velikost: 38 cm Doporučený věk: od 1 roku 44 x 22 x 12cm

Více informací

Skladem

469 Kč s DPH

Více informací

****
Roztomilé miminko ve veselém slušivém oblečku si na první pohled zamiluje každá malá holčička.

Panenka při zmáčknutí bříška vydává zvuky - smích, pláč, mama...

Obleček i čepičku lze sundat, takže malá maminka může miminko převlékat.

Hračky pro miminka mají krásný vzhled, jsou lehké a navíc fungují jako aktivní hračky - stimulují dítě vizuálně i prostřednictvím hmatu.

Panenky zaručeně potěší naprostou většinu malých holčiček. Kterou holčičku by nebavila hra s panenkami? Převlékání, sehrávání scének nebo aranžování domečku pro panenky je přeci zábava! Panenka je dárek, který udělá radost každé malé slečně, princezně nebo mamince. Panenky se vyrábějí v různých variantách (Barbie, princezny, víly, miminka, panenky s nejrůznějšími funkcemi atd.) Pro nejmenší děti jsou vhodné látkové panenky nebo panenky s látkovým tělíčkem a plastovou hlavičkou a končetinami.

Varianty:

růžový obleček s puntíky
fialový obleček s puntíky
žlutý obleček s pruhy
zelený obleček s pruhy
modrý obkeček s pruhy
Velikost: 38 cm

Doporučený věk: od 1 roku

44 x 22 x 12cm

30 dalších produktů ve stejné kategorii: