Panenky a jejich doplňky

Informace

Novinky

ECOIFFIER Baby kojenecký set vanička s nočníkem a doplňky pro panenku miminko

DS58907621

Nový produkt

Praktická plastová koupací sada pro všechny malé maminky a jejich panenky - miminka, v podobě růžové vaničky, s nočníkem, balením plínek a dalšími nezbytnými doplňky. Écoiffier je francouzský výrobce, který produkuje kvalitní plastové hračky pro děti. Plast na hračkách je kvalitní, hračky mají zaoblené hrany. Écoiffier při výrobě dodržuje přísné bezpečnostní předpisy EU. Hračky pro miminka mají krásný vzhled, jsou lehké a navíc fungují jako aktivní hračky - stimulují dítě vizuálně i prostřednictvím hmatu. Rozměry balení (š v h): 32 x 10 x 31cm Rozměry vaničky (d): 32cm Materiál: plast Obsah balení: vana, nočník, plíny, hračka do vody, dětská kosmetika Cena je uvedena za 1 balení - sadu Hračka je vhodná pro děti od 18 měsíců

Více informací

Skladem

199 Kč s DPH

Více informací

Praktická plastová koupací sada pro všechny malé maminky a jejich panenky - miminka, v podobě růžové vaničky, s nočníkem, balením plínek a dalšími nezbytnými doplňky.

Écoiffier je francouzský výrobce, který produkuje kvalitní plastové hračky pro děti. Plast na hračkách je kvalitní, hračky mají zaoblené hrany. Écoiffier při výrobě dodržuje přísné bezpečnostní předpisy EU.

Hračky pro miminka mají krásný vzhled, jsou lehké a navíc fungují jako aktivní hračky - stimulují dítě vizuálně i prostřednictvím hmatu.

Rozměry balení (š v h): 32 x 10 x 31cm
Rozměry vaničky (d): 32cm
Materiál: plast
Obsah balení: vana, nočník, plíny, hračka do vody, dětská kosmetika

Cena je uvedena za 1 balení - sadu
Hračka je vhodná pro děti od 18 měsíců

30 dalších produktů ve stejné kategorii: