Panenky a jejich doplňky

Informace

Novinky

Set koník plastový s panenkou a pohárem v krabici 2 barvy Zobrazit větší

Set koník plastový s panenkou a pohárem v krabici 2 barvy

DS56287795

Nový produkt

Barevný koníček z plastu s dlouhou hřívou, v balení s panenkou a pohárem pro vítěze, ve dvou barevných provedeních, pro všechny malé žokejky a ošetřovatelky koní. Baleno v krabičce. Panenky zaručeně potěší naprostou většinu malých holčiček. Kterou holčičku by nebavila hra s panenkami? Převlékání, sehrávání scének nebo aranžování domečku pro panenky je přeci zábava! Panenka je dárek, který udělá radost každé malé slečně, princezně nebo mamince. Panenky se vyrábějí v různých variantách (Barbie, princezny, víly, miminka, panenky s nejrůznějšími funkcemi atd.) Pro nejmenší děti jsou vhodné látkové panenky nebo panenky s látkovým tělíčkem a plastovou hlavičkou a končetinami. Rozměry balení (š v h): 20 x 15 x 5,5cm Rozměry panenky (v): 10cm Materiál: plast, textil Barevné varianty koníka: růžová, bílá Obsah balení: panenka, koník, trofej Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky Hračka je vhodná pro děti od 3 let Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce. -dm-

Více informací

Skladem

163 Kč s DPH

Více informací

Barevný koníček z plastu s dlouhou hřívou, v balení s panenkou a pohárem pro vítěze, ve dvou barevných provedeních, pro všechny malé žokejky a ošetřovatelky koní. Baleno v krabičce.

Panenky zaručeně potěší naprostou většinu malých holčiček. Kterou holčičku by nebavila hra s panenkami? Převlékání, sehrávání scének nebo aranžování domečku pro panenky je přeci zábava! Panenka je dárek, který udělá radost každé malé slečně, princezně nebo mamince. Panenky se vyrábějí v různých variantách (Barbie, princezny, víly, miminka, panenky s nejrůznějšími funkcemi atd.) Pro nejmenší děti jsou vhodné látkové panenky nebo panenky s látkovým tělíčkem a plastovou hlavičkou a končetinami.

Rozměry balení (š v h): 20 x 15 x 5,5cm
Rozměry panenky (v): 10cm
Materiál: plast, textil
Barevné varianty koníka: růžová, bílá
Obsah balení: panenka, koník, trofej

Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

-dm-

30 dalších produktů ve stejné kategorii: