Panenky a jejich doplňky

Informace

Novinky

Panenka miminko 2ks set s kočárkem a lahvičkou 2ks 4 druhy

DS55147808

Nový produkt

Pěkný plastový hrací set s hlubokým kočárkem se sklápěcí stříškou, dvěma miminky s čepičkou a s kojeneckou lahvičkou, ve čtyřech variantách provedení. Baleno v krabici. Panenky zaručeně potěší naprostou většinu malých holčiček. Kterou holčičku by nebavila hra s panenkami? Převlékání, sehrávání scének nebo aranžování domečku pro panenky je přeci zábava! Panenka je dárek, který udělá radost každé malé slečně, princezně nebo mamince. Panenky se vyrábějí v různých variantách (Barbie, princezny, víly, miminka, panenky s nejrůznějšími funkcemi atd.) Pro nejmenší děti jsou vhodné látkové panenky nebo panenky s látkovým tělíčkem a plastovou hlavičkou a končetinami. Rozměry balení (š v h): 19,5 x 12,5 x 9,5cm Velikost miminka (v): 7,5cm Materiál: plast Barevné varianty (čepička): žlutá, fialová, zelená, modrá Obsah balení: kočárek, panenka 2ks, kojenecká lahvička 2ks Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky Hračka je vhodná pro děti od 3 let Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

Více informací

Skladem

213 Kč s DPH

Více informací

Pěkný plastový hrací set s hlubokým kočárkem se sklápěcí stříškou, dvěma miminky s čepičkou a s kojeneckou lahvičkou, ve čtyřech variantách provedení. Baleno v krabici.

Panenky zaručeně potěší naprostou většinu malých holčiček. Kterou holčičku by nebavila hra s panenkami? Převlékání, sehrávání scének nebo aranžování domečku pro panenky je přeci zábava!
Panenka je
dárek, který udělá
radost každé malé slečně, princezně nebo mamince. Panenky se vyrábějí v různých variantách (Barbie, princezny, víly, miminka, panenky s nejrůznějšími funkcemi atd.) Pro nejmenší děti jsou vhodné
látkové
panenky nebo
panenky s látkovým tělíčkem a plastovou hlavičkou a končetinami.

Rozměry balení (š v h): 19,5 x 12,5 x 9,5cm
Velikost miminka (v): 7,5cm
Materiál: plast
Barevné varianty (čepička): žlutá, fialová, zelená, modrá
Obsah balení: kočárek, panenka 2ks, kojenecká lahvička 2ks

Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: