Panenky a jejich doplňky

Informace

Novinky

SMOBY Odstrkovadlo 2v1 Minikiss Baby Walker růžový kočárek pro panenky Plast

DS94911504

Nový produkt

Plastové růžové chodítko z kvalitního plastu z řady Minikiss pro holčičky pomáhá nejen při prvních krůčcích nejmenších dětí, ale může být použito i jako kočárek pro panenku. Panenka není součástí. Vyrobeno v EU. Kvalitní plast. Kolečka jdou zaaretovat. Dětská odrážedla, odstrkovala nebo chodítka jsou velkými pomocníky při prvních krůčcích vašeho dítěte. Dodávají mu potřebnou oporu a jistotu, navíc dítěti umožní pohybovat se rychle tím správným směrem - způsobují mu pravou radost z pohybu. Rozměry dětské hračky (š v h): 50,5 x 43 x 47cm Rozměry balení (š v h): 44 x 55 x 15cm Materiál: plast Cena je uvedena za 1 kus hračky Hračka je vhodná pro děti od 12 měsíců

Více informací

Skladem

849 Kč s DPH

Více informací

Plastové růžové chodítko z kvalitního plastu z řady Minikiss pro holčičky pomáhá nejen při prvních krůčcích nejmenších dětí, ale může být použito i jako kočárek pro panenku. Panenka není součástí. Vyrobeno v EU. Kvalitní plast. Kolečka jdou zaaretovat.

Dětská odrážedla, odstrkovala nebo chodítka jsou velkými pomocníky při prvních krůčcích vašeho dítěte. Dodávají mu potřebnou oporu a jistotu, navíc dítěti umožní pohybovat se rychle tím správným směrem - způsobují mu pravou radost z pohybu.

Rozměry dětské hračky (š v h): 50,5 x 43 x 47cm
Rozměry balení (š v h): 44 x 55 x 15cm
Materiál: plast

Cena je uvedena za 1 kus hračky
Hračka je vhodná pro děti od 12 měsíců

30 dalších produktů ve stejné kategorii: