Panenky a jejich doplňky

Informace

Novinky

ANDRONI Baby kávový set s dortíky dětské nádobí 20ks v boxu plast

DS53993026

Nový produkt

Malé slečny rády napodobují maminky a k jejich milým hrám patří i pozvání na kávu. Vše potřebné pro odpolední dýchánek najdete v této barevné plastové sadě pro nejmenší děti. Se správným vybavením jde mezi dětmi všechno lépe – navazovat nová přátelství, učit se vztahům s dalšími dětmi, rozvíjet jemnou motoriku i fantazii. Skvělá sada kávový servis v boxu je vyrobena z kvalitního plastu v jemných pastelových barvách. Sada obsahuje kompletní kávovou soupravu pro 4 osoby - moderní konvičku na kávu, konvičku na mléko, cukřenku s víčkem, hrnečky s podšálkem a lžičkou a cupcake dortíky. Vše je uloženo v praktickém boxu. Hračky pro miminka mají krásný vzhled, jsou lehké a navíc fungují jako aktivní hračky - stimulují dítě vizuálně i prostřednictvím hmatu. Androni Giocatolli je výrobce kvalitních plastových hraček na písek a zahradu a taktéž stavebnic UNICO Plus, s továrnou v malebném městečku Novara nedaleko Milána. Rozměry balení (š v h): 28,5 x 19 x 16,5cm Materiál: plast Obsah balení: 4x hrníček 4x talíř 4x lžička 4x koláček 1x konvice s víčkem 1x nádobka na cukr 1x nádobka na mléko 1x box Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky Hračka je vhodná pro děti od 2 let

Více informací

Skladem

370 Kč s DPH

Více informací

Malé slečny rády napodobují maminky a k jejich milým hrám patří i pozvání na kávu. Vše potřebné pro odpolední dýchánek najdete v této barevné plastové sadě pro nejmenší děti.

Se správným vybavením jde mezi dětmi všechno lépe – navazovat nová přátelství, učit se vztahům s dalšími dětmi, rozvíjet jemnou motoriku i fantazii. Skvělá sada kávový servis v boxu je vyrobena z kvalitního plastu v jemných pastelových barvách. Sada obsahuje kompletní kávovou soupravu pro 4 osoby - moderní konvičku na kávu, konvičku na mléko, cukřenku s víčkem, hrnečky s podšálkem a lžičkou a cupcake dortíky. Vše je uloženo v praktickém boxu.

Hračky pro miminka mají krásný vzhled, jsou lehké a navíc fungují jako aktivní hračky - stimulují dítě vizuálně i prostřednictvím hmatu.

Androni Giocatolli je výrobce kvalitních plastových hraček na písek a zahradu a taktéž stavebnic UNICO Plus, s továrnou v malebném městečku Novara nedaleko Milána.

Rozměry balení (š v h): 28,5 x 19 x 16,5cm
Materiál: plast
Obsah balení:
4x hrníček
4x talíř
4x lžička
4x koláček
1x konvice s víčkem
1x nádobka na cukr
1x nádobka na mléko
1x box

Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od 2 let

30 dalších produktů ve stejné kategorii: