Panenky a jejich doplňky

Informace

Novinky

MATTEL BRB Barbie fashion panenka letní šaty se srdíčky různé druhy

DS79586720

Nový produkt

*** Panenka Barbie je vždy trendy! Panenka Barbie je se svým charakteristickým stylem jednoduše dokonalá kdekoliv a kdykoliv, ať již je oblečena do moderních oblečků s nejnovějšími potisky nebo do nejkrásnějších bot z přehlídkových mol! Tyto panenky Barbie jsou oblečeny do módních šatů s grafickým potiskem a nemohou chybět ani doplňky v panenčině nejoblíbenější růžové barvě. Zažij s panenkou perfektní den nebo s ní vyraz za nočním dobrodružstvím. Panenka Barbie je připravena na jakýkoliv příběh, který si jen dokážeš představit! Rozměry balení (š v h): ______________________ Rozměry panenky (v): ______________________ Materiál: plast, textil Varianty provedení: viz. obrázek (dle aktuálních skladových zásob) Hračka není vhodná pro děti do 3 let. Cena je uvedena za 1 balení hračky. Pokud máte zájem o konkrétní druh, nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

Více informací

Skladem

300 Kč s DPH

Více informací

***
Panenka Barbie je vždy trendy! Panenka Barbie je se svým charakteristickým stylem jednoduše dokonalá kdekoliv a kdykoliv, ať již je oblečena do moderních oblečků s nejnovějšími potisky nebo do nejkrásnějších
bot z přehlídkových mol! Tyto panenky Barbie jsou oblečeny do módních šatů s grafickým potiskem a nemohou chybět ani doplňky v panenčině nejoblíbenější růžové barvě.

Zažij s panenkou perfektní den nebo s ní vyraz za nočním dobrodružstvím. Panenka Barbie je připravena na jakýkoliv příběh, který si jen dokážeš představit!

Rozměry balení (š v h): ______________________
Rozměry panenky (v): ______________________
Materiál: plast, textil
Varianty provedení: viz. obrázek (dle aktuálních skladových zásob)

Hračka není vhodná pro děti do 3 let.
Cena je uvedena za 1 balení hračky.

Pokud máte zájem o konkrétní druh, nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: