Polštářky

Informace

Novinky

PLYŠ Polštářek opička 35x30cm *PLYŠOVÉ HRAČKY* Zobrazit větší

PLYŠ Polštářek opička 35x30cm se srdíčkem *PLYŠOVÉ HRAČKY*

DS89927470

Nový produkt

Originální polštář pro děti, z plyše, s potiskem zvířátka - opice, držící srdíčko s nápisem "I Love You". Pěkný dáreček z lásky, pro zamilované. Plyšová hračka je vhodná jako dárek pro všechny děti. Plyšák vždy potěší. Plyšáci jsou vhodným mazlíčkem nejen do postýlky. Slouží dětem k mazlení, ale děti si s nimi také vytváří dekoraci svého dětského království. Hračky z plyše jsou vhodné pro děti všech věkových kategorií, ale jsou oblíbené i u dospělých, kde mohou sloužit třeba jako pěkný a originální dárek z lásky, pro zamilované. Rozměry dětské hračky (š v): 30 x 35cm Materiál: plyš Cena je uvedena za 1 kus hračky Hračka je vhodná pro děti od 3 let

Více informací

Skladem

269 Kč s DPH

Více informací

Originální polštář pro děti, z plyše, s potiskem zvířátka - opice, držící srdíčko s nápisem "I Love You". Pěkný dáreček z lásky, pro zamilované.

Plyšová hračka je vhodná jako dárek pro všechny děti. Plyšák vždy potěší. Plyšáci jsou vhodným mazlíčkem nejen do postýlky. Slouží dětem k mazlení, ale děti si s nimi také vytváří dekoraci svého dětského království. Hračky z plyše jsou vhodné pro děti všech věkových kategorií, ale jsou oblíbené i u dospělých, kde mohou sloužit třeba jako pěkný a originální dárek z lásky, pro zamilované.

Rozměry dětské hračky (š v): 30 x 35cm
Materiál: plyš

Cena je uvedena za 1 kus hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

30 dalších produktů ve stejné kategorii: