Potřeby pro školáky

Informace

Novinky

Samolepka žlutá reflexní 12cm bezpečnostní odrazka set 10ks na kartě Zobrazit větší

Samolepka žlutá reflexní 12cm bezpečnostní odrazka set 10ks na kartě

DS72824236

Nový produkt

Standardní samolepicí reflexní odrazky ve žluté barvě - sada po 10ti kusech na kartě. Lze nalepit pouze na čistý a suchý předmět, např. aktovku, batoh, kabelku nebo na přilbu na kolo. Samolepky jsou vyrobeny ze speciálního reflexního materiálu, který odráží dopadající světlo a výrazně tak zvyšuje viditelnost ve tmě. Při dopadu světla z reflektorů aut tak budete na cestě nepřehlédnutelní. Věděli jste, že až polovina chodců a cyklistů umírá na vozovce za snížené viditelnosti? Bez reflexních prvků je totiž chodec nebo cyklista v tmavém oblečení téměř neviditelný pro řidiče a spatří ho až na poslední chvíli. A přitom stačí tak málo a nehodě by se mohlo zabránit. Právě taková maličkost jako je tento reflexní doplněk, vám může i zachránit život! Můžete takto být viditelnější pro řidiče na větší vzdálenost, než bez reflexního prvku. Právě proto jsou podobné doplňky vhodné pro každého cyklistu a chodce, který se pohybuje po setmění venku. Rozměry balení (š v): 17 x 23cm Rozměr 1ks samolepky (d š): 12 x 2,5cm Barva: reflexní žlutá Obsah balení: 10ks samolepek Cena je uvedena za 1 balení (sadu 10ti samolepek) -dm-

Více informací

Skladem

47 Kč s DPH

Více informací

Standardní samolepicí reflexní odrazky ve žluté barvě - sada po 10ti kusech na kartě. Lze nalepit pouze na čistý a suchý předmět, např. aktovku, batoh, kabelku nebo na přilbu na kolo.

Samolepky jsou vyrobeny ze speciálního reflexního materiálu, který odráží dopadající světlo a výrazně tak zvyšuje viditelnost ve tmě. Při dopadu světla z reflektorů aut tak budete na cestě nepřehlédnutelní.

Věděli jste, že až polovina chodců a cyklistů umírá na vozovce za snížené viditelnosti? Bez reflexních prvků je totiž chodec nebo cyklista v tmavém oblečení téměř neviditelný pro řidiče a spatří ho až na poslední chvíli. A přitom stačí tak málo a nehodě by se mohlo zabránit. Právě taková maličkost jako je tento reflexní doplněk, vám může i zachránit život! Můžete takto být viditelnější pro řidiče na větší vzdálenost, než bez reflexního prvku. Právě proto jsou podobné doplňky vhodné pro každého cyklistu a chodce, který se pohybuje po setmění venku.

Rozměry balení (š v): 17 x 23cm
Rozměr 1ks samolepky (d š): 12 x 2,5cm
Barva: reflexní žlutá
Obsah balení: 10ks samolepek

Cena je uvedena za 1 balení (sadu 10ti samolepek)

-dm-

30 dalších produktů ve stejné kategorii: