Potřeby pro školáky

Informace

Novinky

Tabule dřevěná na křídu s počítadlem a hodinami

DS94149263

Nový produkt

Dětská stojanová tabule na psaní bude sloužit jak velkým, tak malým. Děti si rády hrají školu, tabule je pro malé učitele ta pravá hračka! Hra na "školu" patří k oblíbeným hrám především u dětí předškolního věku. Děti se zábavnou formou učí psát i kreslit. Pod tabulí jsou hodiny, takže se děti učí poznávat i kolik je hodin a také je tam klasické kuličkové počítadlo, takže se dětí naučí i počítat. Tabule je vyrobená ze dřeva. Obrázek na hodinách se může lišit dle momentální skladové zásoby. Rozměry dětské tabule(v š): 81 x 44 cm Rozměry kreslící plochy(š v): 40,5 x 26 cm Hračka vhodná pro děti od 3 let. Cena je uvedena za 1 kus hračky.

Více informací

Více informací

Dětská stojanová tabule na psaní bude sloužit jak velkým, tak malým. Děti si rády hrají školu, tabule je pro malé učitele ta pravá hračka!
Hra na "školu" patří k oblíbeným hrám především u dětí předškolního věku. Děti se zábavnou formou učí psát i kreslit. Pod tabulí jsou hodiny, takže se děti učí poznávat i kolik je hodin a také je tam klasické kuličkové počítadlo, takže se dětí naučí i počítat.

Tabule je vyrobená ze dřeva. Obrázek na hodinách se může lišit dle momentální skladové zásoby.

Rozměry dětské tabule(v š): 81 x 44 cm
Rozměry kreslící plochy(š v): 40,5 x 26 cm

Hračka vhodná pro děti od 3 let.
Cena je uvedena za 1 kus hračky.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: