Puzzle

Informace

Novinky

Nové DINO Puzzle 2x48 dílků KRTEK a rybka skládačka Krteček Zobrazit větší

DINO Puzzle 2x48 dílků KRTEK a rybka skládačka Krteček

DS48000841

Nový produkt

Skládačka puzzle je vhodná pro malé i velké děti. Učí je přemýšlení, trpělivosti a je zárukou radosti při zdárném složení. Skládání puzzle je oblíbená zábava. Puzzle můžete složit, znovu rozebrat a později si to zopakovat nebo obrázek třeba slepit a použít jako dekoraci na stěnu. Dětské puzzle KRTEK v krabici Sada dvou puzzle s motivem oblíbeného hrdiny Krtečka. Na prvním obrázku je znázorněn Krteček u rybníka jak pouští kapříka. Na druhém obrázku je znázorněn Krteček stojící na krtinci. Hezké puzzle s oblíbeným motivem Krtečka. Puzzle potěší a zabaví každého malého neposedu. 2 x 48 dílků Rozměry balení (Š-V-H): 27,4 x 19 x 3,5 cm Rozměry postavených puzzle: 26,4 x 18,1cm Hračka je vhodná pro děti od 5 - 7 let. Cena je uvedena za 1 balení hračky. -as-

Více informací

Skladem

191 Kč s DPH

Více informací

Skládačka puzzle je vhodná pro malé i velké děti. Učí je přemýšlení, trpělivosti a je zárukou radosti při zdárném složení.
Skládání puzzle je oblíbená zábava. Puzzle můžete složit, znovu rozebrat a později si to zopakovat nebo obrázek třeba slepit a použít jako dekoraci na stěnu.

Dětské puzzle KRTEK v krabici
Sada dvou puzzle s motivem oblíbeného hrdiny Krtečka. Na prvním obrázku je znázorněn Krteček u rybníka jak pouští kapříka. Na druhém obrázku je znázorněn Krteček stojící na krtinci.
Hezké puzzle s oblíbeným motivem Krtečka. Puzzle potěší a zabaví každého malého neposedu.
2 x 48 dílků
Rozměry balení (Š-V-H): 27,4 x 19 x 3,5 cm
Rozměry postavených puzzle: 26,4 x 18,1cm

Hračka je vhodná pro děti od 5 - 7 let.
Cena je uvedena za 1 balení hračky.-as-30 dalších produktů ve stejné kategorii: