Puzzle

Informace

Novinky

DINO Puzzle1000 dílků Zámek Červená Lhota

DS42288107

Nový produkt

PUZZLE DINO 1000 dílků - Zámek Červená lhota 531673 Skládačka puzzle je vhodná pro malé i velké děti. Učí je přemýšlení, trpělivosti a je zárukou radosti při zdárném složení. Skládání puzzle je oblíbená zábava. Puzzle můžete složit, znovu rozebrat a později si to zopakovat nebo obrázek třeba slepit a použít jako dekoraci na stěnu. Puzzle s motivem známého českého zámku Červená lhota. Puzzle jsou z 1000 dílků a po složení má obrázek rozměr 66x47cm. Na tomto zámku byla natočena pohádka "Zlatovláska" První písemná zmínka o obci Červená Lhota je z roku 1465. V letech 1542 - 1555 byla původní gotická tvrz přebudována na renesanční zámek. Červená barva zámku je nepůvodní. K barvě fasády se váže několik pověstí, kde se setkáváme s krásnou zámeckou paní, kterou oknem odnese čert, její tělo není nikdy nalezeno a jen krvavé stopy na bělostných stěnách zámku svědčí o jejím strašném konci. Nesmazatelné skvrny jsou posléze podnětem k provedení krvavě červeného nátěru zámeckých zdí. Stavba byla skutečně původně bílá, červenou barvu získala až začátkem 17. století. Rozměr balení 37×27×5,5 cm. Hračka je vhodná pro děti od 15 let. Cena je uvedena za 1 balení hračky. -as-

Více informací

Skladem za 4 dny

339 Kč s DPH

Více informací

PUZZLE DINO 1000 dílků - Zámek Červená lhota 531673
Skládačka puzzle je vhodná pro malé i velké děti. Učí je přemýšlení, trpělivosti a je zárukou radosti při zdárném složení.
Skládání puzzle je oblíbená zábava. Puzzle můžete složit, znovu rozebrat a později si to zopakovat nebo obrázek třeba slepit a použít jako dekoraci na stěnu.

Puzzle s motivem známého českého zámku Červená lhota. Puzzle jsou z 1000 dílků a po složení má obrázek rozměr 66x47cm.

Na tomto zámku byla natočena pohádka "Zlatovláska"
První písemná zmínka o obci Červená Lhota je z roku 1465. V letech 1542 - 1555 byla původní gotická tvrz přebudována na renesanční zámek.
Červená barva zámku je nepůvodní. K barvě fasády se váže několik pověstí, kde se setkáváme s krásnou zámeckou paní, kterou oknem odnese čert, její tělo není nikdy nalezeno a jen krvavé stopy na bělostných stěnách zámku svědčí o jejím strašném konci. Nesmazatelné skvrny jsou posléze podnětem k provedení krvavě červeného nátěru zámeckých zdí. Stavba byla skutečně původně bílá, červenou barvu získala až začátkem 17. století.

Rozměr balení 37×27×5,5 cm.

Hračka je vhodná pro děti od 15 let.
Cena je uvedena za 1 balení hračky.

-as-

30 dalších produktů ve stejné kategorii: