Puzzle

Informace

Novinky

Nové DINO Puzzle TATRA maxi 66x47cm 24 dílků v krabici Zobrazit větší

DINO Puzzle TATRA maxi 66x47cm 24 dílků v krabici

DS18696313

Nový produkt

Tatra, která lze rozebrat na 24 kousků? To je sen každého malého motoristy. Velké a pevné dílky puzzle s obrázkem oblíbeného náklaďáku zvládnou dát dohromady už děti od 2 let. Hravou formou si otestují své rozlišovací schopnosti, zlepší motoriku a procvičí prostorovou představivost. Legendární Tatra byla hračkou hned několika generací a nyní i vaše dítě může prožít skvělou zábavu s touto legendou v podobě krásného puzzle s motivem Tatrovky. Skládání puzzle je oblíbená zábava. Puzzle můžete složit, znovu rozebrat a později si to zopakovat nebo obrázek třeba slepit a použít jako dekoraci na stěnu. Puzzle je hra oblíbená napříč věkovými skupinami - oblíbily si ji jak děti tak i zkušení mistři ve skládání. Puzzle v rámečku je velmi oblíbené u nejmenších dětí. Puzzle bylo vyrobeno v ČR za použití vysoce odolné a pevné lepenky - jedná se o zdravotně nezávadný kartonu. Počet kostek v balení byl zkontrolován laserovou technologií, která zaručuje, že je skládačka kompletní. Rozměry balení (š v h): 29,5 x 29,5 x 7,5cm Rozměry složeného obrázku (š v): 66 x 47cm Materiál: karton Počet dílků: 24ks Cena je uvedena za 1 balení hračky Hračka je vhodná pro děti od 2 let -dm-

Více informací

Skladem

269 Kč s DPH

Více informací

Tatra, která lze rozebrat na 24 kousků? To je sen každého malého motoristy. Velké a pevné dílky puzzle s obrázkem oblíbeného náklaďáku zvládnou dát dohromady už děti od 2 let. Hravou formou si otestují své rozlišovací schopnosti, zlepší motoriku a procvičí prostorovou představivost. Legendární Tatra byla hračkou hned několika generací a nyní i vaše dítě může prožít skvělou zábavu s touto legendou v podobě krásného puzzle s motivem Tatrovky.

Skládání puzzle je oblíbená zábava. Puzzle můžete složit, znovu rozebrat a později si to zopakovat nebo obrázek třeba slepit a použít jako dekoraci na stěnu. Puzzle je hra oblíbená napříč věkovými skupinami - oblíbily si ji jak děti tak i zkušení mistři ve skládání. Puzzle v rámečku je velmi oblíbené u nejmenších dětí.

Puzzle bylo vyrobeno v ČR za použití vysoce odolné a pevné lepenky - jedná se o zdravotně nezávadný kartonu. Počet kostek v balení byl zkontrolován laserovou technologií, která zaručuje, že je skládačka kompletní.

Rozměry balení (š v h): 29,5 x 29,5 x 7,5cm
Rozměry složeného obrázku (š v): 66 x 47cm
Materiál: karton
Počet dílků: 24ks

Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 2 let

-dm-

30 dalších produktů ve stejné kategorii: