Puzzle

Informace

Novinky

DINO Puzzle Planes (Letadla) Dusty 2x66 dílků

DS91906639

Nový produkt

Skládačka puzzle je vhodná pro malé i velké děti. Učí je přemýšlení, trpělivosti a je zárukou radosti při zdárném složení. Skládání puzzle je oblíbená zábava. Puzzle můžete složit, znovu rozebrat a později si to zopakovat nebo obrázek třeba slepit a použít jako dekoraci na stěnu. PUZZLE LETADLA: DUSTY A PŘÁTELÉ Rozměry balení: 33,5 x 23 x 3,5 cm Rozměry obrázků:32,3 x 22 cm Hlavním hrdinou je letadýlko Prášek, který se zúčastní závodu kolem světa. Je však trochu divné letadýlko, odvaha a píle mu nechybí, jen se trochu bojí výšek. V tomto závodě mu pomůže s odvahou a zkušenostmi Skipper z námořního letectva a to i v boji proti obhajujícímu šampiónovi Ripslingerovi. Hračka není vhodná pro děti do 3 let. Cena je uvedena za 1 balení hračky.

Více informací

Skladem

199 Kč s DPH

Více informací

Skládačka puzzle je vhodná pro malé i velké děti. Učí je přemýšlení, trpělivosti a je zárukou radosti při zdárném složení.
Skládání puzzle je oblíbená zábava. Puzzle můžete složit, znovu rozebrat a později si to zopakovat nebo obrázek třeba slepit a použít jako dekoraci na stěnu.
PUZZLE LETADLA: DUSTY A PŘÁTELÉ

Rozměry balení: 33,5 x 23 x 3,5 cm
Rozměry obrázků:32,3 x 22 cm

Hlavním hrdinou je letadýlko Prášek, který se zúčastní závodu kolem světa. Je však trochu divné letadýlko, odvaha a píle mu nechybí, jen se trochu bojí výšek. V tomto závodě mu pomůže s odvahou a zkušenostmi Skipper z námořního letectva a to i v boji proti obhajujícímu šampiónovi Ripslingerovi.

Hračka není vhodná pro děti do 3 let.

Cena je uvedena za 1 balení hračky.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: