Puzzle

Informace

Novinky

DINO Puzzle BABY Krteček 12 dílků

DS44772463

Nový produkt

Dino 325012 baby puzzle Krteček Skládačka puzzle je vhodná pro malé i velké děti. Učí je přemýšlení, trpělivosti a je zárukou radosti při zdárném složení. Skládání puzzle je oblíbená zábava. Puzzle můžete složit, znovu rozebrat a později si to zopakovat nebo obrázek třeba slepit a použít jako dekoraci na stěnu. Sada 3 skládaček s malým počtem dílků je určená pro děti, které s puzzle začínají. Dílky jsou velké a jejich tvar kopíruje obrázek. Skládání je tak pro děti jednoduché a zábavné. Krteček je nejoblíbenější česká kreslená postavička, známá z 63 filmů a řady knížek. Nerozlučný kamarád mnoha generací u nás i ve světě. Autorem je velmi populární český výtvarník pan Zdeněk Miler, který první příběh s Ktečkem nakreslil již v roce 1956. Balení obsahuje: 3 samostatné obrázky rozdělené na 3, 4 a 5 dílků. Hračka je vhodná pro děti od 3 let. Počet dílků: 3+4+5 Materiál: karton Rozměry: 18 x 18 cm Rozměry balení: 27,4 x 19 x 3,4 cm Země původu: ČR Cena je uvedena za 1 balení hračky.

Více informací

Skladem

159 Kč s DPH

Více informací

Dino 325012 baby puzzle Krteček
Skládačka puzzle je vhodná pro malé i velké děti. Učí je přemýšlení, trpělivosti a je zárukou radosti při zdárném složení.
Skládání puzzle je oblíbená zábava. Puzzle můžete složit, znovu rozebrat a později si to zopakovat nebo obrázek třeba slepit a použít jako dekoraci na stěnu.

Sada 3 skládaček s malým počtem dílků je určená pro děti, které s puzzle začínají. Dílky jsou velké a jejich tvar kopíruje obrázek. Skládání je tak pro děti jednoduché a zábavné.

Krteček je nejoblíbenější česká kreslená postavička, známá z 63 filmů a řady knížek. Nerozlučný kamarád mnoha generací u nás i ve světě. Autorem je velmi populární český výtvarník pan Zdeněk Miler, který první příběh s Ktečkem nakreslil již v roce 1956.

Balení obsahuje: 3 samostatné obrázky rozdělené na 3, 4 a 5 dílků.
Hračka je vhodná pro děti od 3 let.

Počet dílků: 3+4+5
Materiál: karton
Rozměry: 18 x 18 cm
Rozměry balení: 27,4 x 19 x 3,4 cm
Země původu: ČR

Cena je uvedena za 1 balení hračky.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: