Puzzle

Informace

Novinky

Měkké bloky soft puzzle na zem KRTEK B 32x32cm set 8dílků 4 barvy

DS10672310

Nový produkt

Pěnové dlaždice se zámky (koberec) s oblíbeným motivem Krtečka a jeho kamarádů - sada 8ks měkkých bloků s obrázkem. Na výběr ve čtyřech barevných provedení orámování dle skladové dostupnosti, vždy po osmi různých obrázcích v balení. Nechcete-li, aby vaše dítě během hraní na zemi nastydlo, použijte naše měkké bloky. Jsou z příjemného materiálu, nepropouštějí chlad a samy slouží jako hračka - pěnové puzzle. Možno použít i ve vodě. Zdravotně nezávadné. Rozměry balení (š v h): 32 x 32 x 9cm Rozměry 1 dílku (š v): 32 x 32cm Materiál: pěna Motivy jednotlivých obrázků v sadě (viz. foto) Barevné varianty: zelená, růžová, žlutá, modrá Cena je uvedena za 1 balení - sadu 8ks puzzle Hračka je vhodná pro děti od 18 měsíců

Více informací

Více informací

Pěnové dlaždice se zámky (koberec) s oblíbeným motivem Krtečka a jeho kamarádů - sada 8ks měkkých bloků s obrázkem. Na výběr ve čtyřech barevných provedení orámování dle skladové dostupnosti, vždy po osmi různých obrázcích v balení.

Nechcete-li, aby vaše dítě během hraní na zemi nastydlo, použijte naše měkké bloky. Jsou z příjemného materiálu, nepropouštějí chlad a samy slouží jako hračka - pěnové puzzle. Možno použít i ve vodě. Zdravotně nezávadné.

Rozměry balení (š v h): 32 x 32 x 9cm
Rozměry 1 dílku (š v): 32 x 32cm
Materiál: pěna
Motivy jednotlivých obrázků v sadě (viz. foto)
Barevné varianty: zelená, růžová, žlutá, modrá

Cena je uvedena za 1 balení - sadu 8ks puzzle
Hračka je vhodná pro děti od 18 měsíců

30 dalších produktů ve stejné kategorii: