Sady krásy a kadeřnice

Informace

Novinky

Dětská malovátka make-up neonový s laky na nehty a rtěnkou 2 druhy

DS41743398

Nový produkt

Dětský zářící make-up pro všechny malé princezny a parádnice, ve dvou variantách provedení, na neonovou party. Baleno v krabici. Dětský make-up pro všechny malé parádnice. Každá malá slečna touží být jako maminka a pořídit si svůj vlastní make-up. Naše sada na malování obsahuje nejrůznější šminky a malovátka, které umožní vaší dceři cítit se jako dospělá či jako princezna. Rozměry balení (š v h): 30 x 23 x 5cm Varianty provedení (lak): žlutá + růžová, modrá + bílá Obsah balení: oční stíny 4x, lak na nehty 2x 12ml, neonový make-up 2x 40ml, rtěnka, houbička, aplikátor Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky Hračka je vhodná pro děti od 3 let Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

Více informací

Skladem

300 Kč s DPH

Více informací

Dětský zářící make-up pro všechny malé princezny a parádnice, ve dvou variantách provedení, na neonovou party. Baleno v krabici.

Dětský make-up pro všechny malé parádnice. Každá malá slečna touží být jako maminka a pořídit si svůj vlastní make-up. Naše sada na malování obsahuje nejrůznější šminky a malovátka, které umožní vaší dceři cítit se
jako dospělá či jako princezna.

Rozměry balení (š v h): 30 x 23 x 5cm
Varianty provedení (lak): žlutá + růžová, modrá + bílá
Obsah balení: oční stíny 4x, lak na nehty 2x 12ml, neonový make-up 2x 40ml, rtěnka, houbička, aplikátor

Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: