Samolepková alba, pexesa

Informace

Novinky

BINO DŘEVO Pexeso Včelka Mája 16 dílků barevné * DŘEVĚNÉ HRAČKY *

DS21007922

Nový produkt

Dětské dřevěné pexeso barevné - Včelka Mája 16 kusů 13619 Bino Tradiční hra, která baví celou rodinu a cvičí paměť. Setkejte se s oblíbenými motivy kamarádů, které znáte z televizních pohádek - Včelka Mája s kamarády se na Vás těší v netradičním dřevěném provedení. Tradiční, klasická, společenská hra pexeso - děti si tříbí svůj postřeh a paměť tím, že si pamatují nejen náměty obrázků, ale i místo, na kterém kartička leží. Klasická hra pro všechny věkové kategorie, při které hráči hledají stejné dvojice kartiček. Vítězí ten, kdo najde nejvíce dvojic. Pexeso cvičí soustředění a dobrou paměť. Dřevěné hračky jsou oblíbené nejen dětmi, ale i rodiči. Hračky ze dřeva patří mezi zdravotně nezávadné hračky. Rozměr dětské hračky (š v h): 12 x 3,5 x 12cm Materiál: dřevo Počet dílků v balení: 16ks Hračka nevhodná pro děti do 3 let. Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky -as- -dm-

Více informací

Skladem

145 Kč s DPH

Více informací

Dětské dřevěné pexeso barevné - Včelka Mája 16 kusů 13619 Bino

Tradiční hra, která baví celou rodinu a cvičí paměť. Setkejte se s oblíbenými motivy kamarádů, které znáte z televizních pohádek - Včelka Mája s kamarády se na Vás těší v netradičním dřevěném provedení.

Tradiční, klasická, společenská hra pexeso - děti si tříbí svůj postřeh a paměť tím, že si pamatují nejen náměty obrázků, ale i místo, na kterém kartička leží. Klasická hra pro všechny věkové kategorie, při které hráči hledají stejné dvojice kartiček. Vítězí ten, kdo najde nejvíce dvojic. Pexeso cvičí soustředění a dobrou paměť.

Dřevěné hračky jsou oblíbené nejen dětmi, ale i rodiči. Hračky ze dřeva patří mezi zdravotně nezávadné hračky.

Rozměr dětské hračky (š v h): 12 x 3,5 x 12cm
Materiál: dřevo
Počet dílků v balení: 16ks

Hračka nevhodná pro děti do 3 let.
Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky-as-
-dm-
30 dalších produktů ve stejné kategorii: