Samolepková alba, pexesa

Informace

Novinky

JIRI MODELS Blok kreativní Krtek (Krteček) omalovánky se samolepkami Zobrazit větší

JIRI MODELS Blok kreativní Krtek (Krteček) omalovánky se samolepkami

DS57729728

Nový produkt

Stránky plné zábavy a samolepek! Titul obsahuje 1 list barevných samolepek s oblíbenými pohádkovými motivy a 24 stran k vybarvení. Užij si spoustu zábavy! Omalovánky jsou velmi oblíbené u všech kluků a holčiček. Děti při kreslení mohou zapojit svou fantazii a vykreslovat obrázky podle předlohy uvnitř nebo vymalovat obrázek podle svých představ. Krteček je nejoblíbenější česká kreslená postavička, známá z 63 filmů a řady knížek. Nerozlučný kamarád mnoha generací u nás i ve světě. Autorem je velmi populární český výtvarník pan Zdeněk Miler, který první příběh s Krtečkem nakreslil již v roce 1956. Rozměry dětské hračky (š v): 21 x 29,5cm Cena je uvedena za 1 kus hračky Hračka je vhodná pro děti od 3 let -dm-

Více informací

Skladem

78 Kč s DPH

Více informací

Stránky plné zábavy a samolepek! Titul obsahuje 1 list barevných samolepek s oblíbenými pohádkovými motivy a 24 stran k vybarvení. Užij si spoustu zábavy!

Omalovánky jsou velmi oblíbené u všech kluků a holčiček. Děti při kreslení mohou zapojit svou fantazii a vykreslovat obrázky podle předlohy uvnitř nebo vymalovat obrázek podle svých představ.

Krteček je nejoblíbenější česká kreslená postavička, známá z 63 filmů a řady knížek. Nerozlučný kamarád mnoha generací u nás i ve světě. Autorem je velmi populární český výtvarník pan Zdeněk Miler, který první příběh s Krtečkem nakreslil již v roce 1956.

Rozměry dětské hračky (š v): 21 x 29,5cm

Cena je uvedena za 1 kus hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let-dm-

30 dalších produktů ve stejné kategorii: