Samolepková alba, pexesa

Informace

Novinky

SES CREATIVE Nálepky okenní Cars (Auta) set 26ks dekorace na okno

DS28958367

Nový produkt

**** Užijte si dlouhou jízdu autem a hrajte si okenními samolepkami autíček z kolekce Disney Cars. Ale nemusíte je jen lepit na okna v autě, ale na libovolná okno, které budete mít na dosah. Samolepky jsou adhezivní, takže je můžete opakovaně lepit kam chcete. Ozdobte si své okno v pokojíčku nebo zrcadlo ve vaší koupelně. Když se začínající, avšak velmi ambiciózní závodní auto Blesk McQueen během cesty na velkolepý šampionát Zlatý píst neočekávaně zatoulá do ospalé Kardanové lhoty u Silnice 66, naučí se, že opravdová radost ze života se neskrývá za cílovou rovinkou, ale na cestě k ní. Auta ze lhoty, s nimiž se v průběhu svého putování napříč Amerikou seznámí, mu ukáží, že na světě existují i důležitější věci než trofeje, sláva a sponzoři. Sada obsahuje: Samolepící list s 26 transparentními samolepkami aut Cars a samolepící desku s tématem Cars. Věk: 3+ 15 x 21 x 1,5 cm

Více informací

Skladem

149 Kč s DPH

Více informací

****
Užijte si dlouhou jízdu autem a hrajte si okenními samolepkami autíček z kolekce Disney Cars. Ale nemusíte je jen lepit na okna v autě, ale na libovolná okno, které budete mít na dosah. Samolepky jsou adhezivní, takže je můžete opakovaně lepit kam chcete. Ozdobte si své okno v pokojíčku nebo zrcadlo ve vaší koupelně.

Když se začínající, avšak velmi ambiciózní závodní auto Blesk McQueen během cesty na velkolepý šampionát Zlatý píst neočekávaně zatoulá do ospalé Kardanové lhoty u Silnice 66, naučí se, že opravdová radost ze života se neskrývá za cílovou rovinkou, ale na cestě k ní. Auta ze lhoty, s nimiž se v průběhu svého putování napříč Amerikou seznámí, mu ukáží, že na světě existují i důležitější věci než trofeje, sláva a sponzoři.

Sada obsahuje: Samolepící list s 26 transparentními samolepkami aut Cars a samolepící desku s tématem Cars.

Věk: 3+

15 x 21 x 1,5 cm

25 dalších produktů ve stejné kategorii: