Samolepková alba, pexesa

Informace

Novinky

DINO Hra Pexeso Zetor *SPOLEČENSKÉ HRY*

DS33212733

Nový produkt

Tento typ hry zná jistě každý a k tomu ještě s parádním motivem legendárního traktoru značky Zetor! Zabaví i ty nejmenší členy Vaší rodiny. Tradiční, klasická, společenská hra pexeso - děti si tříbí svůj postřeh a paměť tím, že si pamatují nejen náměty obrázků, ale i místo, na kterém kartička leží. Klasická hra pro všechny věkové kategorie, při které hráči hledají stejné dvojice kartiček. Vítězí ten, kdo najde nejvíce dvojic. Pexeso cvičí soustředění a dobrou paměť. Rozměry balení (š v h): 11,5 x 18 x 3,5cm Hrací doba: cca 20min. Počet hráčů: 2-6 Obsah balení: 48 kartiček Cena je uvedena za 1 balení hračky Hračka je vhodná pro děti od 4 let

Více informací

Skladem

157 Kč s DPH

Více informací

Tento typ hry zná jistě každý a k tomu ještě s parádním motivem legendárního traktoru značky Zetor! Zabaví i ty nejmenší členy Vaší rodiny.

Tradiční, klasická, společenská hra pexeso - děti si tříbí svůj postřeh a paměť tím, že si pamatují nejen náměty obrázků, ale i místo, na kterém kartička leží. Klasická hra pro všechny věkové kategorie, při které hráči hledají stejné dvojice kartiček. Vítězí ten, kdo najde nejvíce dvojic. Pexeso cvičí soustředění a dobrou paměť.

Rozměry balení (š v h): 11,5 x 18 x 3,5cm
Hrací doba: cca 20min.
Počet hráčů: 2-6
Obsah balení: 48 kartiček

Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 4 let

22 dalších produktů ve stejné kategorii: