Stavebnice

Informace

Novinky

WADER Kostky 132 dílů v boxu holčičí stavebnice

DS22170448

Nový produkt

Hračky Wader jsou vyrobeny z kvalitních, zdravotně nezávadných plastů, vyznačující se vysokou odolností proti poškození. Hračky Wader jsou vhodné nejen do domácností, ale i do mateřských školek. Kostky v kontejneru jsou ideální hračka pro děti. Kostičky se vyznačují velkou rozmanitostí tvarů. Součásí jsou okna i podvozky. Kostky se vyznačují vysokou pevností. Podporují tvořivosti a rozvíjí manuální uručnost. Sada je balena v praktickém plastovém obalu s víkem . Velikost balení: 43 cm x 35 cm x 23 cm Vhodné pro děti od 1 roku. Hračky mají bezpečnostní certifikát CE Vyrobeno v EU. -vb-

Více informací

Skladem

767 Kč s DPH

Více informací

Hračky Wader jsou vyrobeny z kvalitních, zdravotně nezávadných plastů, vyznačující se vysokou odolností proti poškození. Hračky Wader jsou vhodné nejen do domácností, ale i do mateřských školek.
Kostky v kontejneru jsou ideální hračka pro děti.
Kostičky se vyznačují velkou rozmanitostí tvarů. Součásí jsou okna i podvozky. Kostky se vyznačují vysokou pevností. Podporují tvořivosti a rozvíjí manuální uručnost. Sada je balena v praktickém plastovém obalu s víkem .

Velikost balení: 43 cm x 35 cm x 23 cm
Vhodné pro děti od 1 roku.

Hračky mají bezpečnostní certifikát CE
Vyrobeno v EU.

-vb-

30 dalších produktů ve stejné kategorii: