Stavebnice

Informace

Novinky

AUSINI Stavebnice kostky city truck tahač na převoz závodniček 248 dílků Zobrazit větší

AUSINI Stavebnice kostky city truck tahač na převoz závodniček 248 dílků

DS59466702

Nový produkt

Plastová stavebnice CITY - truck obsahuje 248 dílů v balení. Přivítej ve své sbírce hraček transportní truck a šokuj tak své kamarády. Tento truck je určen především k převozu závodních aut na delší trasy, třeba na mezinárodní závody. Stovky kilometrů pro zkušeného řidiče nejsou žadný problém. Stavebnice je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. Stavebnice rozvíjí logické myšlení, učí děti trpělivosti a vytrvalosti. Dopřejte jim ten pocit, že něco dokážou! Rozměry balení (š v h): 32 x 22 x 5cm Materiál: plast Hračka je vhodná pro děti od 6 let Cena je uvedena za 1 balení hračky -dm-

Více informací

Skladem

297 Kč s DPH

Více informací

Plastová stavebnice CITY - truck obsahuje 248 dílů v balení. Přivítej ve své sbírce hraček transportní truck a šokuj tak své kamarády. Tento truck je určen především k převozu závodních aut na delší trasy, třeba na mezinárodní závody. Stovky kilometrů pro zkušeného řidiče nejsou žadný problém.

Stavebnice je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. Stavebnice rozvíjí logické myšlení, učí děti trpělivosti a vytrvalosti. Dopřejte jim ten pocit, že něco dokážou!

Rozměry balení (š v h): 32 x 22 x 5cm
Materiál: plast

Hračka je vhodná pro děti od 6 let
Cena je uvedena za 1 balení hračky

-dm-

30 dalších produktů ve stejné kategorii: