Stavebnice

Informace

Novinky

WADER Baby kostky plastové set 102ks stavebnice pro holčičky v papírové krabici Zobrazit větší

WADER Baby kostky plastové set 102ks stavebnice pro holčičky v papírové krabici

DS95828963

Nový produkt

Wader holčičí stavebnice v krabici, obsahující kostky různých rozměrů, tvarů a barev. Dětské hračky Wader jsou vyrobeny z kvalitních, zdravotně nezávadných plastů, vyznačující se vysokou odolností proti poškození. Hračka Wader je vhodná nejen do domácností, ale i do mateřských školek. Stavebnice je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. Stavebnice rozvíjí logické myšlení, učí děti trpělivosti a vytrvalosti. Dopřejte jim ten pocit, že něco dokážou! Hračky pro miminka mají krásný vzhled, jsou lehké a navíc fungují jako aktivní hračky - stimulují dítě vizuálně i prostřednictvím hmatu. Rozměry balení (š v h): 28 x 28 x 20cm Materiál: plast Počet dílků: 102 Cena je uvedena za 1 balení hračky Hračka je vhodná pro děti od 12 měsíců

Více informací

Skladem

562 Kč s DPH

Více informací

Wader holčičí stavebnice v krabici, obsahující kostky různých rozměrů, tvarů a barev.

Dětské hračky Wader jsou vyrobeny z kvalitních, zdravotně nezávadných plastů, vyznačující se vysokou odolností proti poškození. Hračka Wader je vhodná nejen do domácností, ale i do mateřských školek.

Stavebnice je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. Stavebnice rozvíjí logické myšlení, učí děti trpělivosti a vytrvalosti. Dopřejte jim ten pocit, že něco dokážou!

Hračky pro miminka mají krásný vzhled, jsou lehké a navíc fungují jako aktivní hračky - stimulují dítě vizuálně i prostřednictvím hmatu.

Rozměry balení (š v h): 28 x 28 x 20cm
Materiál: plast
Počet dílků: 102

Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 12 měsíců

30 dalších produktů ve stejné kategorii: