Stavebnice

Informace

Novinky

LEGO BRICKHEADZ Liga spravedlnosti Cyborg STAVEBNICE 41601

DS66345799

Nový produkt

LEGO 41601 - Liga spravedlnosti: Cyborg z produktové řady LEGO BRICKHEADZ - Dětské plastové kostky v krabici. Posuň zábavu ještě o něco výš s figurkou LEGO® BrickHeadz Cyborg™. Postav si figurku Cyborga™ s touto sběratelskou sadou LEGO® BrickHeadz s infračervenýma očima, kybernetickou maskou, brněním, dělem a sběratelskou podložkou. Tato figurka LEGO® BrickHeadz Cyborg™ nabízí spoustu zábavy díky barevným LEGO kostkám a skvělým detailům, včetně kybernetické masky, infračervených očí a brnění. Figurka má na ruce připevněné dělo a stojí na sběratelské podložce s logem BrickHeadz, díky které se bude skvěle vyjímat téměř kdekoliv. Ať už doma, v kanceláři nebo kdekoliv jinde, figurka LEGO® BrickHeadz Cyborg™ je prostě bomba. Figurka LEGO® BrickHeadz Cyborg™ předkládá věrné zpracování detailů ze senzačního filmu Liga spravedlnosti, včetně infračervených očí, kybernetické masky, stříbrného brnění a děla střílejícího zářivě modré silové paprsky. Každá figurka LEGO® BrickHeadz obsahuje vlastní sběratelskou podložku s logem BrickHeadz. Podložku tvoří čtverec o straně více než 4cm, který má téměř 1cm na výšku. Rozšiřuj svou sbírku LEGO® BrickHeadz figurek i o další hrdiny z filmu Liga spravedlnosti a dalších oblíbených filmů, seriálů, her a komiksů. Spoj jednotlivé LEGO® BrickHeadz figurky dohromady a vytvoř super hybrida nebo vlastní úžasnou postavu. Stavebnice Lego je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. I když je více podobných stavebnic i se stejnými rozměry kostek, rozdíl je ve kvalitě materiálů, která je nesrovnatelná. Ta zaručuje pevnost, stálobarevnost, přesnost rozměrů - snadné sestavení a rozebrání. Tato hračka vydrží beze změny celé generace. Rozměry balení (š v h): 9 x 12 x 8cm Velikost figurky: cca 7cm Materiál: plast (pvc) Počet dílků v balení: 198 Cena je uvedena za 1 balení hračky Hračka je vhodná pro děti od 10 let

Více informací

Skladem

260 Kč s DPH

Více informací

LEGO 41601 - Liga spravedlnosti: Cyborg z produktové řady LEGO BRICKHEADZ - Dětské plastové kostky v krabici.

Posuň zábavu ještě o něco výš s figurkou LEGO® BrickHeadz Cyborg™. Postav si figurku Cyborga™ s touto sběratelskou sadou LEGO® BrickHeadz s infračervenýma očima, kybernetickou maskou, brněním, dělem a sběratelskou podložkou. Tato figurka LEGO® BrickHeadz Cyborg™ nabízí spoustu zábavy díky barevným LEGO kostkám a skvělým detailům, včetně kybernetické masky, infračervených očí a brnění. Figurka má na ruce připevněné dělo a stojí na sběratelské podložce s logem BrickHeadz, díky které se bude skvěle vyjímat téměř kdekoliv. Ať už doma, v kanceláři nebo kdekoliv jinde, figurka LEGO® BrickHeadz Cyborg™ je prostě bomba. Figurka LEGO® BrickHeadz Cyborg™ předkládá věrné zpracování detailů ze senzačního filmu Liga spravedlnosti, včetně infračervených očí, kybernetické masky, stříbrného brnění a děla střílejícího zářivě modré silové paprsky.

Každá figurka LEGO® BrickHeadz obsahuje vlastní sběratelskou podložku s logem BrickHeadz. Podložku tvoří čtverec o straně více než 4cm, který má téměř 1cm na výšku. Rozšiřuj svou sbírku LEGO® BrickHeadz figurek i o další hrdiny z filmu Liga spravedlnosti a dalších oblíbených filmů, seriálů, her a komiksů. Spoj jednotlivé LEGO® BrickHeadz figurky dohromady a vytvoř super hybrida nebo vlastní úžasnou postavu.

Stavebnice Lego je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. I když je více podobných stavebnic i se stejnými rozměry kostek, rozdíl je ve kvalitě materiálů, která je nesrovnatelná. Ta zaručuje pevnost, stálobarevnost, přesnost rozměrů - snadné sestavení a rozebrání. Tato hračka vydrží beze změny celé generace.

Rozměry balení (š v h): 9 x 12 x 8cm
Velikost figurky: cca 7cm
Materiál: plast (pvc)
Počet dílků v balení: 198

Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 10 let

30 dalších produktů ve stejné kategorii: