Stavebnice

Informace

Novinky

AUSINI Stavebnice STAVBA buldozer sada 98 dílků + 1 figurka řidiče plast

DS37463556

Nový produkt

Stavebnice plastová CONSTRUCTION - žlutý pracovní stroj buldozer, obsahuje 98 dílů v balení, součástí je 1 postavička a další příslušenství. Děti milují stavění. Tato činnost je nejenom plně zabaví, ale také značně přispívá k rozvoji jejich smyslů. Stavebnice je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. Stavebnice rozvíjí logické myšlení, učí děti trpělivosti a vytrvalosti. Dopřejte jim ten pocit, že něco dokážou! Rozměry dětské hračky - balení (š v h): 18,5 x 13 x 4,5cm Materiál: plast Obsah balení: 98ks kostek, figurka 1ks Cena je uvedena za 1 balení hračky Hračka je vhodná pro děti od 6 let -dm-

Více informací

Skladem

106 Kč s DPH

Více informací

Stavebnice plastová CONSTRUCTION - žlutý pracovní stroj buldozer, obsahuje 98 dílů v balení, součástí je 1 postavička a další příslušenství.

Děti milují stavění. Tato činnost je nejenom plně zabaví, ale také značně přispívá k rozvoji jejich smyslů. Stavebnice je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. Stavebnice rozvíjí logické myšlení, učí děti trpělivosti a vytrvalosti. Dopřejte jim ten pocit, že něco dokážou!

Rozměry dětské hračky - balení (š v h): 18,5 x 13 x 4,5cm
Materiál: plast
Obsah balení: 98ks kostek, figurka 1ks

Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 6 let-dm-


30 dalších produktů ve stejné kategorii: