Stavebnice

Informace

Novinky

AUSINI Stavebnice ARMY Džíp vojenský velký 299 dílků + 2 figurky plast

DS58950625

Nový produkt

Stavebnice AUSINI 22508 - ARMÁDA - Velký vojenský džíp obsahuje 299 dílů v balení. Zažij opravdovou vojenskou operaci v terénu se dvěma vycvičenými vojáky a moderně vybaveným jeepem! Profi vojáci jsou připraveni vykonávat tvá nařízení po celou dobu operace. Prožij svá nová dobrodružství na armádním poli! Děti mají rády stavění a skládání. Tato činnost je nejen plně zabaví, ale současně značně přispívá k rozvoji jejich smyslů a jemné motoriky. Tyto stavebnice Ausini - Dromader jsou ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dětí. Skládání této stavebnice rozvíjí logické myšlení, učí děti vytrvalosti a trpělivosti. Pořízením stavebnice dopřejte dětem ten pocit, že samy něco dokážou. Kostky Ausini jsou rozměrově kompatibilní s kostkami některých dražších konkurenčních stavebnic, lze je tak mezi sebou kombinovat. Rozměry dětské hračky - balení (š v h): 35 x 25,5 x 6cm Materiál: plast Obsah balení: 299ks kostek, figurka 2ks Cena je uvedena za 1 balení hračky Hračka je vhodná pro děti od 6 let -dm-

Více informací

Skladem

508 Kč s DPH

Více informací

Stavebnice AUSINI 22508 - ARMÁDA - Velký vojenský džíp obsahuje 299 dílů v balení. Zažij opravdovou vojenskou operaci v terénu se dvěma vycvičenými vojáky a moderně vybaveným jeepem! Profi vojáci jsou připraveni vykonávat tvá nařízení po celou dobu operace. Prožij svá nová dobrodružství na armádním poli!

Děti mají rády stavění a skládání. Tato činnost je nejen plně zabaví, ale současně značně přispívá k rozvoji jejich smyslů a jemné motoriky. Tyto stavebnice Ausini - Dromader jsou ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dětí. Skládání této stavebnice rozvíjí logické myšlení, učí děti vytrvalosti a trpělivosti. Pořízením stavebnice dopřejte dětem ten pocit, že samy něco dokážou.

Kostky Ausini jsou rozměrově kompatibilní s kostkami některých dražších konkurenčních stavebnic, lze je tak mezi sebou kombinovat.

Rozměry dětské hračky - balení (š v h): 35 x 25,5 x 6cm
Materiál: plast
Obsah balení: 299ks kostek, figurka 2ks

Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 6 let-dm-
30 dalších produktů ve stejné kategorii: