Stavebnice

Informace

Novinky

AUSINI Stavebnice FARMA Domek farmářský 214 dílků + 3 figurky plast

DS52228421

Nový produkt

Stavebnice AUSINI 28503 - FARMA - Domek farmářský obsahuje 214 dílů v balení. Postav si svůj domeček na farmě! Pozvi své kamarády a prožijte parádní den na venkově. Děti mají rády stavění a skládání. Tato činnost je nejen plně zabaví, ale současně značně přispívá k rozvoji jejich smyslů a jemné motoriky. Tyto stavebnice Ausini - Dromader jsou ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dětí. Skládání této stavebnice rozvíjí logické myšlení, učí děti vytrvalosti a trpělivosti. Pořízením stavebnice dopřejte dětem ten pocit, že samy něco dokážou. Kostky Ausini jsou rozměrově kompatibilní s kostkami některých dražších konkurenčních stavebnic, lze je tak mezi sebou kombinovat. Rozměry dětské hračky - balení (š v h): 32 x 22 x 5cm Materiál: plast Obsah balení: 214ks kostek, figurka 3ks Cena je uvedena za 1 balení hračky Hračka je vhodná pro děti od 6 let -dm-

Více informací

Skladem

314 Kč s DPH

Více informací

Stavebnice AUSINI 28503 - FARMA - Domek farmářský obsahuje 214 dílů v balení. Postav si svůj domeček na farmě! Pozvi své kamarády a prožijte parádní den na venkově.

Děti mají rády stavění a skládání. Tato činnost je nejen plně zabaví, ale současně značně přispívá k rozvoji jejich smyslů a jemné motoriky. Tyto stavebnice Ausini - Dromader jsou ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dětí. Skládání této stavebnice rozvíjí logické myšlení, učí děti vytrvalosti a trpělivosti. Pořízením stavebnice dopřejte dětem ten pocit, že samy něco dokážou.

Kostky Ausini jsou rozměrově kompatibilní s kostkami některých dražších konkurenčních stavebnic, lze je tak mezi sebou kombinovat.

Rozměry dětské hračky - balení (š v h): 32 x 22 x 5cm
Materiál: plast
Obsah balení: 214ks kostek, figurka 3ks

Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 6 let-dm-
30 dalších produktů ve stejné kategorii: