Stavebnice

Informace

Novinky

AUSINI Stavebnice POLICEJNÍ Auto zásahové 127 dílků + 2 figurky plast

DS79578597

Nový produkt

Stavebnice plastová POLICE s policejním autem, jejíž součástí jsou dvě postavičky a další příslušenství. Obsahuje 127 dílků. Baleno v krabici. Děti milují stavění. Tato činnost je nejenom plně zabaví, ale také značně přispívá k rozvoji jejich smyslů. Stavebnice je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. Stavebnice rozvíjí logické myšlení, učí děti trpělivosti a vytrvalosti. Dopřejte jim ten pocit, že něco dokážou! Rozměry dětské hračky - balení (š v h): 22 x 15 x 4,5cm Materiál: plast Obsah balení: 127ks kostek, figurka 2ks Cena je uvedena za 1 balení hračky Hračka je vhodná pro děti od 6 let -dm-

Více informací

Skladem

177 Kč s DPH

Více informací

Stavebnice plastová POLICE s policejním autem, jejíž součástí jsou dvě postavičky a další příslušenství. Obsahuje 127 dílků. Baleno v krabici.

Děti milují stavění. Tato činnost je nejenom plně zabaví, ale také značně přispívá k rozvoji jejich smyslů. Stavebnice je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. Stavebnice rozvíjí logické myšlení, učí děti trpělivosti a vytrvalosti. Dopřejte jim ten pocit, že něco dokážou!

Rozměry dětské hračky - balení (š v h): 22 x 15 x 4,5cm
Materiál: plast
Obsah balení: 127ks kostek, figurka 2ks

Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 6 let-dm-

30 dalších produktů ve stejné kategorii: