Stavebnice

Informace

Novinky

ALEXANDER Malý konstruktér Helper Vyprošťovač konstrukční STAVEBNICE 370 dílků kov

DS67884852

Nový produkt

Záchranářský vůz HELPER vyprošťovač je nutný pro vytažení havarovaného auta z příkopu nebo k záchraně turistů z hluboké strže. Kovová konstrukční stavebnice pro začínající i pokročilé malé montéry i jejich tatínky. Při montáži mohou postupovat dle přiloženého návodu nebo své fantazie a sestavit ještě lepší stroje a stavby. Stavebnice je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. Stavebnice rozvíjí logické myšlení, učí děti trpělivosti a vytrvalosti. Dopřejte jim ten pocit, že něco dokážou! Rozměry balení (š v h): 30,5 x 24,5 x 5cm Materiál: kov Počet dílků: 370 Cena je uvedena za 1 balení hračky Hračka je vhodná pro děti od 8 let

Více informací

Skladem

379 Kč s DPH

Více informací

Záchranářský vůz HELPER vyprošťovač je nutný pro vytažení havarovaného auta z příkopu nebo k záchraně turistů z hluboké strže. Kovová konstrukční stavebnice pro začínající i pokročilé malé montéry i jejich tatínky. Při montáži mohou postupovat dle přiloženého návodu nebo své fantazie a sestavit ještě lepší stroje a stavby.

Stavebnice je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. Stavebnice rozvíjí logické myšlení, učí děti trpělivosti a vytrvalosti. Dopřejte jim ten pocit, že něco dokážou!

Rozměry balení (š v h): 30,5 x 24,5 x 5cm
Materiál: kov
Počet dílků: 370

Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 8 let

30 dalších produktů ve stejné kategorii: