Stavebnice

Informace

Novinky

EFKO IGRÁČEK HANDY Kuchyně set s kuchařem a doplňky STAVEBNICE Zobrazit větší

EFKO IGRÁČEK HANDY Kuchyně set s kuchařem a doplňky STAVEBNICE

DS48743535

Nový produkt

22211 Dětský set se skládací kuchyní a postavičkou kuchařky Efko Uvař s Igráčkem šéfkuchařem spustu dobrot v krásné restauraci s velkou kuchyní a terminálem objednávek pro perfektní servis. IGRÁČEK HANDY jsou praktická skládací herní prostředí, která si můžeš vzít všude s sebou. Originální provedení bez tradiční střechy nabízí dítěti nový úhel pohledu a přirozeně rozvíjí prostovou představivost. Legendární hračka IGRÁČEK, s kterou si hráli nejenom vaši rodiče, ale i rodiče vašich rodičů, je opět zpět. Svět IGRÁČKA je plný barev, přívětivých tvarů a vlídnosti. Figurky si oblíbí i dnešní děti, které spolehlivě odláká od počítačů a jiné virtuální zábavy. Nechte své děti i sebe podlehnout kouzlu historie, která se obrodila barevnější a roztomilejší než kdy dříve. Jednoduché figurky pomáhají dítěti poznávat lépe jeho okolí a otevírají lákavý svět plný příběhů a fantazie. Balení obsahuje: rozkládací kuchyňku (š v h): 32 x 14 x 19 cm, figurku igráčka KUCHAŘKU (v): 8 cm, hrnec, vidličku, nůž a naběračku. Kuchyňku lze složit do přenosného kufříku o velikosti (š v h): 11,5 x 15 x 9 cm Rozměry balení (š v h): 32 x 22 x 8 cm Hračka je vhodná pro děti od 3 let! Cena je uvedena za 1 balení hračky.

Více informací

Skladem

331 Kč s DPH

Více informací

22211 Dětský set se skládací kuchyní a postavičkou kuchařky Efko

Uvař s Igráčkem šéfkuchařem spustu dobrot v krásné restauraci s velkou kuchyní a terminálem objednávek pro perfektní servis. IGRÁČEK HANDY jsou praktická skládací herní prostředí, která si můžeš vzít všude s sebou. Originální provedení bez tradiční střechy nabízí dítěti nový úhel pohledu a přirozeně rozvíjí prostovou představivost.

Legendární hračka IGRÁČEK, s kterou si hráli nejenom vaši rodiče, ale i rodiče vašich rodičů, je opět zpět. Svět IGRÁČKA je plný barev, přívětivých tvarů a vlídnosti. Figurky si oblíbí i dnešní děti, které spolehlivě odláká od počítačů a jiné virtuální zábavy. Nechte své děti i sebe podlehnout kouzlu historie, která se obrodila barevnější a roztomilejší než kdy dříve. Jednoduché figurky pomáhají dítěti poznávat lépe jeho okolí a otevírají lákavý svět plný příběhů a fantazie.

Balení obsahuje: rozkládací kuchyňku (š v h): 32 x 14 x 19 cm, figurku igráčka KUCHAŘKU (v): 8 cm, hrnec, vidličku, nůž a naběračku.

Kuchyňku lze složit do přenosného kufříku o velikosti (š v h): 11,5 x 15 x 9 cm
Rozměry balení (š v h): 32 x 22 x 8 cm

Hračka je vhodná pro děti od 3 let!

Cena je uvedena za 1 balení hračky.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: