Stavebnice

Informace

Novinky

VISTA BLOK 2 Plastová STAVEBNICE 146 dílků

DS36553103

Nový produkt

Dětská polytechnická stavebnice Vista BLOK 2 Pestrobarevná dětská stavebnice, která je oblíbená hlavně u dětí v mateřské školce i v dětských centrech. Děti si můžou postavit například domečky, letadýlka, parníčky a i autíčka. Vše záleží jen na jejich fantazii. Stavebnice Blok 2 obsahuje 146 dílků. Kromě základních dílků zde naleznete kolečka a další speciální dílky ze kterých si můžete sestavit např.: automobil, letadlo, domeček. Všechny dětské stavebnice Blok jsou navzájem kompatibilní, proto je můžete neustále rozšiřovat. Počet dílků: 146 Rozměry balení (š v h): 35 x 33 x 8,5 cm Hračka je vhodná pro děti od 4 let! Cena je uvedena za 1 kus hračky.

Více informací

Skladem

787 Kč s DPH

Více informací

Dětská polytechnická stavebnice Vista BLOK 2
Pestrobarevná dětská stavebnice, která je oblíbená hlavně u dětí v mateřské školce i v dětských centrech. Děti si můžou postavit například domečky, letadýlka, parníčky a i autíčka. Vše záleží jen na jejich fantazii.
Stavebnice Blok 2 obsahuje 146 dílků. Kromě základních dílků zde naleznete kolečka a další speciální dílky ze kterých si můžete sestavit např.: automobil, letadlo, domeček.
Všechny dětské stavebnice Blok jsou navzájem kompatibilní, proto je můžete neustále rozšiřovat.
Počet dílků: 146

Rozměry balení (š v h): 35 x 33 x 8,5 cm

Hračka je vhodná pro děti od 4 let!
Cena je uvedena za 1 kus hračky.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: