Znáte z televize

Informace

Novinky

JOHN Lopata dětská na sníh 80cm hráblo modré Spiderman plast

DS40102937

Nový produkt

Plastová lžíce z modrého plastu, pro kluky, s motivem Spidermana, na odhrnování sněhu. Dětská lopata na odklízení sněhové nadílky pro všechny malé pracanty a pomocníky na zahradě a před domem. K zimním radovánkám jednoznačně patří sníh a ke sněhu samozřejmě i spoustu radosti, ale i práce s jeho odhazováním. Potěšte své malé pomocníky či pomocnice a pořiďte jim lopatu na sníh. Zažijte mnoho legrace, nejen při práci, ale i při hraní. Lopatu na sníh využijete i stavění hradů, závalů, bunkrů nebo třeba sněžného iglú. Spiderman (Pavoučí muž) - Jedno kousnutí radioaktivního pavouka změnilo Peteru Parkerovi život navždy, jelikož mu dalo nadlidskou sílu a úžasné schopnosti lezení po zdech. Nosí masku, která z něj učinila legendu, a bojuje se zlem všude, kde je potřeba hrdina, jakým je jedinečný Spider-Man! Rozměry dětské hračky (š v h): 28 x 80 x 5cm Materiál: plast Cena je uvedena za 1 kus hračky Hračka je vhodná pro děti od 3 let

Více informací

Skladem

199 Kč s DPH

Více informací

Plastová lžíce z modrého plastu, pro kluky, s motivem Spidermana, na odhrnování sněhu. Dětská lopata na odklízení sněhové nadílky pro všechny malé pracanty a pomocníky na zahradě a před domem.

K zimním radovánkám jednoznačně patří sníh a ke sněhu samozřejmě i spoustu radosti, ale i práce s jeho odhazováním. Potěšte své malé pomocníky či pomocnice a pořiďte jim lopatu na sníh. Zažijte mnoho legrace, nejen při práci, ale i při hraní. Lopatu na sníh využijete i stavění hradů, závalů, bunkrů nebo třeba sněžného iglú.

Spiderman (Pavoučí muž) - Jedno kousnutí radioaktivního pavouka změnilo Peteru Parkerovi život navždy, jelikož mu dalo nadlidskou sílu a úžasné schopnosti lezení po zdech. Nosí masku, která z něj učinila legendu, a bojuje se zlem všude, kde je potřeba hrdina, jakým je jedinečný Spider-Man!

Rozměry dětské hračky (š v h): 28 x 80 x 5cm
Materiál: plast

Cena je uvedena za 1 kus hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

30 dalších produktů ve stejné kategorii: