Zvířata a figurky

Informace

Novinky

PLYŠ Králík šedý ležící 32cm *PLYŠOVÉ HRAČKY* Zobrazit větší

PLYŠ Králík šedý ležící 32cm *PLYŠOVÉ HRAČKY*

DS64582349

Nový produkt

Krásný plyšový králíček z plyše v šedé barvě o délce 32cm, nemůže chybět v žádném dětském pokojíčku! Plyšová hračka je vhodná jako dárek pro všechny děti. Plyšák vždy potěší. Plyšáci jsou vhodným mazlíčkem nejen do postýlky. Slouží dětem k mazlení, ale děti si s nimi také vytváří dekoraci svého dětského království. Hračky z plyše jsou vhodné pro děti všech věkových kategorií, ale jsou oblíbené i u dospělých, kde mohou sloužit třeba jako pěkný a originální dárek z lásky, pro zamilované. Tato hračka spadá do exkluzivní kolekce plyšových hraček. Od opičáka, přes papouška až po klasické pejsky a naježené kočky … produkty této kolekce jsou vyrobeny z velmi kvalitní plyše. Rozměry dětské hračky (d): 32cm Materiál: plyš Barevné provedení. bílá + šedá Cena je uvedena za 1 kus hračky Hračka je vhodná pro děti od narození -dm-

Více informací

Skladem

280 Kč s DPH

Více informací

Krásný plyšový králíček z plyše v šedé barvě o délce 32cm, nemůže chybět v žádném dětském pokojíčku!

Plyšová hračka je vhodná jako dárek pro všechny děti. Plyšák vždy potěší. Plyšáci jsou vhodným mazlíčkem nejen do postýlky. Slouží dětem k mazlení, ale děti si s nimi také vytváří dekoraci svého dětského království. Hračky z plyše jsou vhodné pro děti všech věkových kategorií, ale jsou oblíbené i u dospělých, kde mohou sloužit třeba jako pěkný a originální dárek z lásky, pro zamilované.

Tato hračka spadá do exkluzivní kolekce plyšových hraček. Od opičáka, přes papouška až po klasické pejsky a naježené kočky … produkty této kolekce jsou vyrobeny z velmi kvalitní plyše.

Rozměry dětské hračky (d): 32cm
Materiál: plyš
Barevné provedení. bílá + šedá

Cena je uvedena za 1 kus hračky
Hračka je vhodná pro děti od narození

-dm-

30 dalších produktů ve stejné kategorii: