Zvířata a figurky

Informace

Novinky

PLYŠ Kosatka 30cm *PLYŠOVÉ HRAČKY* Zobrazit větší

PLYŠ Kosatka 30cm *PLYŠOVÉ HRAČKY*

DS68977786

Nový produkt

Nádherná plyšová kosatka z plyše o délce 30cm. Plyšová hračka je vhodná jako dárek pro všechny děti. Plyšák vždy potěší. Plyšáci jsou vhodným mazlíčkem nejen do postýlky. Slouží dětem k mazlení, ale děti si s nimi také vytváří dekoraci svého dětského království. Hračky z plyše jsou vhodné pro děti všech věkových kategorií, ale jsou oblíbené i u dospělých, kde mohou sloužit třeba jako pěkný a originální dárek z lásky, pro zamilované. Tato hračka spadá do exkluzivní kolekce plyšových hraček. Od opičáka, přes papouška až po klasické pejsky a naježené kočky … produkty této kolekce jsou vyrobeny z velmi kvalitní plyše. Rozměry dětské hračky (d): 30cm Materiál: plyš Barevné provedení: černobílá Cena je uvedena za 1 kus hračky Hračka je vhodná pro děti od narození -dm-

Více informací

Skladem

230 Kč s DPH

Více informací

Nádherná plyšová kosatka z plyše o délce 30cm.

Plyšová hračka je vhodná jako dárek pro všechny děti. Plyšák vždy potěší. Plyšáci jsou vhodným mazlíčkem nejen do postýlky. Slouží dětem k mazlení, ale děti si s nimi také vytváří dekoraci svého dětského království. Hračky z plyše jsou vhodné pro děti všech věkových kategorií, ale jsou oblíbené i u dospělých, kde mohou sloužit třeba jako pěkný a originální dárek z lásky, pro zamilované.

Tato hračka spadá do exkluzivní kolekce plyšových hraček. Od opičáka, přes papouška až po klasické pejsky a naježené kočky … produkty této kolekce jsou vyrobeny z velmi kvalitní plyše.

Rozměry dětské hračky (d): 30cm
Materiál: plyš
Barevné provedení: černobílá

Cena je uvedena za 1 kus hračky
Hračka je vhodná pro děti od narození

-dm-

30 dalších produktů ve stejné kategorii: