Zvířata a figurky

Informace

Novinky

PLYŠ Koník jednorožec 30cm růžovobílý *PLYŠOVÉ HRAČKY*

DS60368993

Nový produkt

Tento roztomilý bílý sedící plyšový jednorožec s krásnou růžovou hřívou, rohem a kopýtky nesmí chybět v žádném holčičím pokojíčku! Tento plyšový koníček je ideálním dárkem! Plyšová hračka je vhodná jako dárek pro všechny děti. Plyšák vždy potěší. Plyšáci jsou vhodným mazlíčkem nejen do postýlky. Slouží dětem k mazlení, ale děti si s nimi také vytváří dekoraci svého dětského království. Hračky z plyše jsou vhodné pro děti všech věkových kategorií, ale jsou oblíbené i u dospělých, kde mohou sloužit třeba jako pěkný a originální dárek z lásky, pro zamilované. Rozměry dětské hračky (š v h): 20 x 32 x 30cm Materiál: plyš Cena je uvedena za 1 kus hračky Hračka je vhodná pro děti od narození

Více informací

Skladem

286 Kč s DPH

Více informací

Tento roztomilý bílý sedící plyšový jednorožec s krásnou růžovou hřívou, rohem a kopýtky nesmí chybět v žádném holčičím pokojíčku! Tento plyšový koníček je ideálním dárkem!

Plyšová hračka je vhodná jako dárek pro všechny děti. Plyšák vždy potěší. Plyšáci jsou vhodným mazlíčkem nejen do postýlky. Slouží dětem k mazlení, ale děti si s nimi také vytváří dekoraci svého dětského království. Hračky z plyše jsou vhodné pro děti všech věkových kategorií, ale jsou oblíbené i u dospělých, kde mohou sloužit třeba jako pěkný a originální dárek z lásky, pro zamilované.

Rozměry dětské hračky (š v h): 20 x 32 x 30cm
Materiál: plyš

Cena je uvedena za 1 kus hračky
Hračka je vhodná pro děti od narození

30 dalších produktů ve stejné kategorii: