Zvířata a figurky

Informace

Novinky

Nové MORAVSKÁ ÚSTŘEDNA Krtek KRTEČEK s kulichem červený TRIKOLORA Zobrazit větší

MORAVSKÁ ÚSTŘEDNA Krtek KRTEČEK s kulichem červený TRIKOLORA

DS63012495

Nový produkt

Limitovaná edice. Mikro-plyšový Krteček se sundavací čepicí v barvě červeno-modro-bílé trikolory, ve spodní části naplněn fazolkami, rozvíjející hmatové schopnosti dítěte. Pratelná plyšová hračka. Krteček Zdeňka Milera je krásná pohádková postavička, kterou všichni známe ať už z pohádek nebo z knížek. V současné době existuje přibližně padesát dílů o malém Krtečkovi. Zajímavostí je, že seriál o Krtečkovi není mluvený (s výjimkou 1. dílu - Jak krtek ke kalhotkám přišel), Krtek a jeho malí kamarádi pouze vydávají zvuky citoslovce. Šířka: 13.5 cm Výška: 15.5 cm Délka: 7 cm Hračka je vhodná pro děti od 3 let. Cena je uvedena za 1 kus hračky.

Více informací

Skladem

278 Kč s DPH

Více informací

Limitovaná edice. Mikro-plyšový Krteček se sundavací čepicí v barvě červeno-modro-bílé trikolory, ve spodní části naplněn fazolkami, rozvíjející hmatové schopnosti dítěte. Pratelná plyšová hračka.

Krteček Zdeňka Milera je krásná pohádková postavička, kterou všichni známe ať už z pohádek nebo z knížek.
V současné době existuje přibližně padesát dílů o malém Krtečkovi. Zajímavostí je, že seriál o Krtečkovi není mluvený (s výjimkou 1. dílu - Jak krtek ke kalhotkám přišel), Krtek a jeho malí kamarádi pouze vydávají zvuky citoslovce.

Šířka: 13.5 cm
Výška: 15.5 cm
Délka: 7 cm

Hračka je vhodná pro děti od 3 let.
Cena je uvedena za 1 kus hračky.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: