Zvířata a figurky

Informace

Novinky

MORAVSKÁ ÚSTŘEDNA Krtek s modro žlutým kulichem 8 cm *PLYŠOVÉ HRAČKY* Zobrazit větší

MORAVSKÁ ÚSTŘEDNA Krtek s modro žlutým kulichem 8 cm *PLYŠOVÉ HRAČKY*

DS46261563

Nový produkt

35926C Dětská plyšová postavička oblíbeného Krtečka s kulichem (čepicí s bambulí) Moravská ústředna - česká výroba Krtek (často označovaný zdrobnělinou Krteček) je známá kreslená postavička, kterou vytvořil výtvarník Zdeněk Miler. Pohádky s Krtkem jsou uváděny jako seriál v televizním pořadu Večerníček. V současné době existuje přibližně padesát dílů o malém Krtečkovi. Zajímavostí je, že seriál s Krtečkem není mluvený (s výjimkou 1. dílu - Jak krtek ke kalhotkám přišel), Krtek a jeho malí kamarádi pouze vydávají zvuky citoslovce. Plyšový Krteček s modro-žlutým sundávacím kulichem. Pratelný. Rozměry dětské postavičky Krtečka(š v d): 10 x 11 x 6 cm Hračka je vhodná pro děti od 3 let! Cena je uvedena za 1 kus hračky.

Více informací

Skladem

230 Kč s DPH

Více informací

35926C Dětská plyšová postavička oblíbeného Krtečka s kulichem (čepicí s bambulí) Moravská ústředna - česká výroba
Krtek (často označovaný zdrobnělinou Krteček) je známá kreslená postavička, kterou vytvořil výtvarník Zdeněk Miler. Pohádky s Krtkem jsou uváděny jako seriál v televizním pořadu Večerníček.
V současné době existuje přibližně padesát dílů o malém Krtečkovi. Zajímavostí je, že seriál s Krtečkem není mluvený (s výjimkou 1. dílu - Jak krtek ke kalhotkám přišel), Krtek a jeho malí kamarádi pouze vydávají zvuky citoslovce.

Plyšový Krteček s modro-žlutým sundávacím kulichem. Pratelný.

Rozměry dětské postavičky Krtečka(š v d): 10 x 11 x 6 cm

Hračka je vhodná pro děti od 3 let!
Cena je uvedena za 1 kus hračky.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: