Zvířata a figurky

Informace

Novinky

Nové MORAVSKÁ ÚSTŘEDNA Krtek sedící 12 cm Krteček *PLYŠOVÉ HRAČKY* Zobrazit větší

MORAVSKÁ ÚSTŘEDNA Krtek sedící 12 cm Krteček *PLYŠOVÉ HRAČKY*

DS88469120

Nový produkt

49912 Plyšový sedící Krteček Baby Moravská ústředna Krtek malý sedící baby. Hebký Krteček z mikroveluru. Ve spodní části je naplněn fazolkami, které stimulují dětský cit a rozvíjejí ... Krteček je nejoblíbenější česká kreslená postavička, známá z 63 filmů a řady knížek. Nerozlučný kamarád mnoha generací u nás i ve světě. Autorem je velmi populární český výtvarník pan Zdeněk Miler, který první příběh s Ktečkem nakreslil již v roce 1956. Krteček je pratelný a je vyroben z příjemně měkkého plyše. Rozměry dětské hračky (š v d): 9.5 x 11.5 x 8.5cm Hračka je vhodná pro děti od 3 let! Cena je uvedena za 1 kus hračky.

Více informací

Skladem

269 Kč s DPH

Více informací

49912 Plyšový sedící Krteček Baby Moravská ústředna

Krtek malý sedící baby. Hebký Krteček z mikroveluru. Ve spodní části je naplněn fazolkami, které stimulují dětský cit a rozvíjejí ...

Krteček je nejoblíbenější česká kreslená postavička, známá z 63 filmů a řady knížek. Nerozlučný kamarád mnoha generací u nás i ve světě. Autorem je velmi populární český výtvarník pan Zdeněk Miler, který první příběh s Ktečkem nakreslil již v roce 1956.

Krteček je pratelný a je vyroben z příjemně měkkého plyše.

Rozměry dětské hračky (š v d): 9.5 x 11.5 x 8.5cm

Hračka je vhodná pro děti od 3 let!

Cena je uvedena za 1 kus hračky.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: