Zvířata a figurky

Informace

Novinky

MORAVSKÁ ÚSTŘEDNA Maňásek RÁKOSNÍČEK prstový maňásek 10 cm *PLYŠOVÉ HRAČKY*

DS79523008

Nový produkt

Dětský maňásek na prst Rákosníček Tradiční český výrobce hraček, maňásků, přívěsků a mnoho dalšího s motivy televizních pohádkových postaviček jako např. Krtek a jeho kamarádi, Křemílek a Vochomůrka, Čtyřlístek a pod. Tohoto zeleného nezbedu jistě není třeba představovat. Každé dítě ho zná z oblíbeného večerníčku. Teď však s rákosníčkem můžeš trávit více času a prožít s ním dobrodružství. Maňásek je nejen skvělá pomůcka pro divadelní představení, ale i úžasná dekorace pro dětský pokoj. Kluci i holčičky mohou hrát maňáskové divadlo pomocí prstů. Rozměry dětského prstového maňáska: - šířka: 10,5 cm - výška: 8 cm Hračka je vhodná pro děti od 3 let! Cena je uvedena za 1 balení hračky.

Více informací

Skladem

129 Kč s DPH

Více informací

Dětský maňásek na prst Rákosníček
Tradiční český výrobce hraček, maňásků, přívěsků a mnoho dalšího s motivy televizních pohádkových postaviček jako např. Krtek a jeho kamarádi, Křemílek a Vochomůrka, Čtyřlístek a pod.
Tohoto zeleného nezbedu jistě není třeba představovat. Každé dítě ho zná z oblíbeného večerníčku. Teď však s rákosníčkem můžeš trávit více času a prožít s ním dobrodružství.

Maňásek je nejen skvělá pomůcka pro divadelní představení, ale i úžasná dekorace pro dětský pokoj.
Kluci i holčičky mohou hrát maňáskové divadlo pomocí prstů.

Rozměry dětského prstového maňáska:
- šířka: 10,5 cm
- výška: 8 cm

Hračka je vhodná pro děti od 3 let!
Cena je uvedena za 1 balení hračky.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: