Zvířata a figurky

Informace

Novinky

PLYŠ Krokodýl 34cm exkluzivní kolekce *PLYŠOVÉ HRAČKY* Zobrazit větší

PLYŠ Krokodýl 34cm exkluzivní kolekce *PLYŠOVÉ HRAČKY*

DS16545433

Nový produkt

Nádherný plyšový krokodýl aligátor z plyše o délce 34cm. Plyšová hračka je vhodná jako dárek pro všechny děti. Plyšák vždy potěší. Plyšáci jsou vhodným mazlíčkem nejen do postýlky. Slouží dětem k mazlení, ale děti si s nimi také vytváří dekoraci svého dětského království. Hračky z plyše jsou vhodné pro děti všech věkových kategorií, ale jsou oblíbené i u dospělých, kde mohou sloužit třeba jako pěkný a originální dárek z lásky, pro zamilované. Tato hračka spadá do exkluzivní kolekce plyšových hraček. Od opičáka, přes papouška až po klasické pejsky a naježené kočky … produkty této kolekce jsou vyrobeny z velmi kvalitní plyše. Rozměry výrobku (š v h): 15 x 6,5 x 34cm Materiál: plyš Cena je uvedena za 1 kus hračky Hračka je vhodná pro děti od narození

Více informací

Skladem

213 Kč s DPH

Více informací

Nádherný plyšový krokodýl aligátor z plyše o délce 34cm.

Plyšová hračka je vhodná jako dárek pro všechny děti. Plyšák vždy potěší. Plyšáci jsou vhodným mazlíčkem nejen do postýlky. Slouží dětem k mazlení, ale děti si s nimi také vytváří dekoraci svého dětského království. Hračky z plyše jsou vhodné pro děti všech věkových kategorií, ale jsou oblíbené i u dospělých, kde mohou sloužit třeba jako pěkný a originální dárek z lásky, pro zamilované.

Tato hračka spadá do exkluzivní kolekce plyšových hraček. Od opičáka, přes papouška až po klasické pejsky a naježené kočky … produkty této kolekce jsou vyrobeny z velmi kvalitní plyše.

Rozměry výrobku (š v h): 15 x 6,5 x 34cm
Materiál: plyš

Cena je uvedena za 1 kus hračky
Hračka je vhodná pro děti od narození

30 dalších produktů ve stejné kategorii: