Zvířata a figurky

Informace

Novinky

PLYŠ Pes ležící 105cm v sáčku *PLYŠOVÉ HRAČKY* Zobrazit větší

PLYŠ Pes ležící 105cm v sáčku *PLYŠOVÉ HRAČKY*

DS60550140

Nový produkt

Usměvavý ležící pejsek z plyše, pro nejmenší děti, pro miminko. Vyrobeno z velmi příjemné a hebké plyše. Baleno v sáčku. Plyšová hračka je vhodná jako dárek pro všechny děti. Plyšák vždy potěší. Plyšáci jsou vhodným mazlíčkem nejen do postýlky. Slouží dětem k mazlení, ale děti si s nimi také vytváří dekoraci svého dětského království. Hračky z plyše jsou vhodné pro děti všech věkových kategorií, ale jsou oblíbené i u dospělých, kde mohou sloužit třeba jako pěkný a originální dárek z lásky, pro zamilované. Rozměry dětské hračky (d š v): 105 x 55 x 23cm Materiál: plyš Cena je uvedena za 1 kus hračky Hračka je vhodná pro děti od narození

Více informací

Skladem

529 Kč s DPH

Více informací

Usměvavý ležící pejsek z plyše, pro nejmenší děti, pro miminko. Vyrobeno z velmi příjemné a hebké plyše. Baleno v sáčku.

Plyšová hračka je vhodná jako dárek pro všechny děti. Plyšák vždy potěší. Plyšáci jsou vhodným mazlíčkem nejen do postýlky. Slouží dětem k mazlení, ale děti si s nimi také vytváří dekoraci svého dětského království. Hračky z plyše jsou vhodné pro děti všech věkových kategorií, ale jsou oblíbené i u dospělých, kde mohou sloužit třeba jako pěkný a originální dárek z lásky, pro zamilované.

Rozměry dětské hračky (d š v): 105 x 55 x 23cm
Materiál: plyš

Cena je uvedena za 1 kus hračky
Hračka je vhodná pro děti od narození

30 dalších produktů ve stejné kategorii: